Gigabyte 750W PSU SSD'yi ve HDD'yi yakmış olabilir mi?

Bermertarlo

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, bugün Gigabyte markasının G750H modeli olan güç kaynağını aldım, bu güç kaynağını 2 ay boyunca yavaş yavaş toplayacağım sistemim için aldım, ancak bir sorun olup olmadığını öğrenmek için sistemime taktım. Bağlantıları yapıp güç tuşuna bastığımda "no bootable device found" hatası aldım. Bunun üzerinde güç kaynağında sorun olduğunu düşünerek eski güç kaynağını tekrardan taktım ancak hata devam etti. BIOS üzerinden SSD gözükmüyor, anakart marka ve modeli Gigabyte H81-M S2PV istediğiniz başka bilgi fotoğaf vs olursa çekinmeden sorun lütfen. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun öncelikle.

Gigabyte ile görüşmelerinizi sıklaştırın derim çünkü PSU'nun yaktığı parçaların zararını karşılayabilirler.
Acaba SATA yerine PCI portuna falan taktınız da fazla akımdan dolayı mı yandı?
Teşekkur ederim. Yanlış girişe taktığımı sanmıyorum. Gigabyte ile olan iletişimimde mail attım ancak dönüş olmadı ve telefon numarası olarak sadece teknik servisin numarasına ulaşabiliyorum.

Evet muhtemelen yandı. Bende bu güç kaynağı ile sorun yaşadım. Umarım diger bileşenlerin de yanmamıştır. Çünkü bu güç kaynağı bazı sistemlere ciddi hasar vermiş. Yabancı sitelerde gördüm önceki mesajlarımdan da bakabilirsin. Bu güç kaynağını insanlara öven arkadaşları konuya bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı