Gigabyte 750W PSU SSD'yi ve HDD'yi yakmış olabilir mi?

Bermertarlo

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, bugün Gigabyte markasının G750H modeli olan güç kaynağını aldım, bu güç kaynağını 2 ay boyunca yavaş yavaş toplayacağım sistemim için aldım, ancak bir sorun olup olmadığını öğrenmek için sistemime taktım. Bağlantıları yapıp güç tuşuna bastığımda "no bootable device found" hatası aldım. Bunun üzerinde güç kaynağında sorun olduğunu düşünerek eski güç kaynağını tekrardan taktım ancak hata devam etti. BIOS üzerinden SSD gözükmüyor, anakart marka ve modeli Gigabyte H81-M S2PV istediğiniz başka bilgi fotoğaf vs olursa çekinmeden sorun lütfen. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde toplamda 1 adet HDD ve 1 adet SSD var. Bunlardan sadece SSD içerisinde sistem kurulu olduğundan dolayı elim kolum bağlı durumda. Yarın bir bilgisayarcıya götürüp başka bir bilgisayarda SSD'nin yanıp yanmadığını öğreneceğim, bunun haricinde farklı bir yöntem vs önerebilecek varsa çok memnun olurum.

Elimde toplamda 1 adet HDD ve 1 adet SSD var. Bunlardan sadece SSD içerisinde sistem kurulu olduğundan dolayı elim kolum bağlı durumda. Yarın bir bilgisayarcıya götürüp başka bir bilgisayarda SSD'nin yanıp yanmadığını öğreneceğim, bunun haricinde farklı bir yöntem vs önerebilecek varsa çok memnun olurum.
Flash bellek takıp dener misin aynı hata geliyor mu diye?
Veya telefon vb. de olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı