Gigabyte A320 S2H’den B450 S2H geçilir mi?

Ben geçtim, pişman değilim ama A320 anakartı da sorunsuz kullandım. Biraz da CPU'ya bağlı olarak değiştiriliyor, ben R3 2200G kullanırken A320 kullandım ama R5 1600AF aldığım zaman B450'ye geçme zorunluluğu gördüm kendime ve geçtim.

A320 kullanıyor olsaydım kesinlikle yükseltmezdim. Ha ne zaman, Ryzen 7 4700X falan çıkar ve sistemi yükseltecek maddi imkanım olur anca o zaman yapardım.

Ben geçtim, pişman değilim ama A320 anakartı da sorunsuz kullandım. Biraz da CPU'ya bağlı olarak değiştiriliyor, ben R3 2200G kullanırken A320 kullandım ama R5 1600AF aldığım zaman B450'ye geçme zorunluluğu gördüm kendime ve geçtim.
Neden zorunluluk gördünüz?

@crazy_vefa A320+R3 2200G kombinasyonuna iyi bi' teklif gelmişti. Ben de ilk önce satmayacağımı bildirdim ama sonra da satıp B450'ye geçtim, 3.Nesil de çıkmıştı. Oyun oynadığım için 3.Nesil'in iyi geleceğini düşünüp sattım, satmasaydım da bi' sorunum yoktu aslında. Ha bir de RGB başlığına ihtiyacımı karşılamak için :)

@crazy_vefa A320+R3 2200G kombinasyonuna iyi bi' teklif gelmişti. Ben de ilk önce satmayacağımı bildirdim ama sonra da satıp B450'ye geçtim, 3.Nesil de çıkmıştı. Oyun oynadığım için 3.Nesil'in iyi geleceğini düşünüp sattım, satmasaydım da bi' sorunum yoktu aslında. Ha bir de RGB başlığına ihtiyacımı karşılamak için :)
Kasada ışık sevmiyorum fazla zaten o benin için önemli değil. Peki hiç OC denediniz mi?

Kasada ışık sevmiyorum fazla zaten o benin için önemli değil. Peki hiç OC denediniz mi?
Hayır, pek ilgim ve bilgim olmadığı için girişmedim ama R5 1600AF ile biraz da olsa OC izin vereceğini düşünüyorum. B450 için konuştum, A320 için Athlon ve A serisi APU'lar dışında OC yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı