Gigabyte A320M-H ile Ryzen 3 1200 Sisteme görüntü gelmiyor

serdat12

Femtopat
Ryzen 3 1200(0 ürün)
Gigabyte A320M-H(0 ürün)
Team T-Force Delta TUF Gaming Alliance RGB 8 GB DDR4 3200MHz(0 ürün)
AMD Radeon 7700 kendim olan bir üründü toplama yaptım. Fakat ekrana görüntü gelmiyor. Baya bir denedim sorunun BIOS güncellemesi vs demişler fakat Ryzen'in 1.nesil bir işlemcisi sorunun RAM'in MHz degerinden olma şansı var mı? Yoksa başka bir şey midir?

taktım hocam herşeyi denedim.Bios güncellmesi hariç aklıma birşey gelmiyor artık ama 1 nesil işlemci nasıl olur.Bide ram ile ilgligi bi video gördüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8.22 dakika açıklıyo benimde öyle olma durumu olmus olabilir mi.

Uyumluluk listesinde RAM'i göremedim. RAM uyumsuzdur ve görüntü bu sebeple gelmiyordur. Anakarta speaker bağlayıp RAM'ler takılı değilken çalıştır, beep sesi veriyorsa kesin RAM uyumsuzluğu. Aynısı geçen gün benim başıma geldi fakat bendeki şansa aldığım RAM uyumluluk listesinde olan bir RAM'di. Anakart yine Gigabyte B-450 S2H modeliydi. Anakartı iade ettim.

Uyumluluk listesinde RAM'i göremedim. RAM uyumsuzdur ve görüntü bu sebeple gelmiyordur. Anakarta speaker bağlayıp RAM'ler takılı değilken çalıştır, beep sesi veriyorsa kesin RAM uyumsuzluğu. Aynısı geçen gün benim başıma geldi fakat bendeki şansa aldığım RAM uyumluluk listesinde olan bir RAM'di. Anakart yine Gigabyte B-450 S2H modeliydi. Anakartı iade ettim.

Öyle olsa hiç açılmaması gerekir. RAM uymuyorsa nasıl açılsın bilgisayar, yalnızca görüntü vermeme sorunu varmış dediği kadarıyla. RAM DDR 4 3200Mhz, anakart 3200Mhz destekliyor burada bir sorun bence.

Geri
Yukarı