Gigabyte A320M vs B450

Gigabyte B450 almayın.B450'de diğer üreticilere bakın.Sıcaklık değerleri çok yüksek Gigabyte B450'nin.Bütçe varsa Msi B450 Tomahawk Max öneriyorum.Sıcaklık değerleri B450 serisi için diğer üreticilere göre düşük seviyelerde.

Gigabyte B450 almayın. B450'de diğer üreticilere bakın. Sıcaklık değerleri çok yüksek Gigabyte B450'nin. Bütçe varsa MSI B450 Tomahawk Max öneriyorum. Sıcaklık değerleri B450 serisi için diğer üreticilere göre düşük seviyelerde.

Ben Ryzen 2600 ile kullanıyorum hiçbir stabilite sıkıntısı yaşatmadı sıcaklık sorunu da yok + olarak mosfet soğutucusu var iyi bir anakart fiyatına göre.

2 tane sistem var hangisi? İkisi de 4.400 TL civari.
AMD Ryzen 5 1600.
RX 570 Armor 4 GB.
Gigabyte A320M.
Kingston HyperX Fury 8 GB.
Kasa: Gametech GT-003 4x120mm fanlı tempered.
Monitör: Everest M-335.
Guc kaynagi ne kadar gerekir bilmem.
Harddisk: Segate skyhawk 3.5 1TB.

Veya.

R5 1600.
RX 570 Armor 4 GB.
B450.
HyperX Fury 8 GB.
240 GB SSD.
500W.
Bir tanede 1TB disk.
Kasa ile monitör ayni.
Gametech kasa almamalısın hava akışı yok. Everest monitör alma onda da ne sorun yaşarsın kimse bilemez. Armor serisi ısınıyor diye biliyorum. Alacağın PSU almayı düşündüğün kasaya bakarsak Hadron falan olacak uzak dur onlardan FSP, High Power falan al.

Gametech kasa almamalısın hava akışı yok. Everest monitör alma onda da ne sorun yaşarsın kimse bilemez. Armor serisi ısınıyor diye biliyorum. Alacağın PSU almayı düşündüğün kasaya bakarsak Hadron falan olacak uzak dur onlardan FSP, High Power falan al.
Peki kac w luk guc kaynagi alacagimi naail bilebilirim
2. Sistem daha iyi. PSU olarak Rampage, Hadron, Frisby gibi markalardan uzak dur. High Power, FSP gibi markalardan al.
Kac w luk guc kaynagi alacagimi nasil bilebilirim bide kasa ile monitor icin 1000 tl butcem var ne onerirsiniz
kasa ile monitor icin 1000 tl butcem var ne onerirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı