Gigabyte Aero 17 KC alınır mı?

Bütçe
20000

AnTİ_DoTE

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler yazın üniversite de kullanmak için laptop almayı düşünüyorum. Kullanım amacı hem oyun için hem de üniversite için. Daha önce bu laptopun 18.500 TL'ye kadar düştüğünü gördüm. Özellikleri ve ileriye dönük olması gayet hoşuma gitti. Ağırlıklı FPS oyunları oynuyorum ve 17.3 inç bir laptop arıyorum. Yazın güzel bir kampanya olursa bu laptopu almayı düşünüyorum. Bu fiyata daha iyisi yok gibi. Biraz birikmişim var biraz daha biriktirip birazda ailemden destek alacağım. Sizce bu laptop alınır mı önerir misiniz?

Itopya yine bildiğimiz gibi.
Alternatifler:

Monster'ın bu kadar düşük fiyata bu kadar iyi spesifikasyonlar vermesi ürkütücü ama bilemiyorum.

İyi günler yazın üniversite de kullanmak için laptop almayı düşünüyorum. Kullanım amacı hem oyun için hem de üniversite için. Daha önce bu laptopun 18.500 TL'ye kadar düştüğünü gördüm. Özellikleri ve ileriye dönük olması gayet hoşuma gitti. Ağırlıklı FPS oyunları oynuyorum ve 17.3 inç bir laptop arıyorum. Yazın güzel bir kampanya olursa bu laptopu almayı düşünüyorum. Bu fiyata daha iyisi yok gibi. Biraz birikmişim var biraz daha biriktirip birazda ailemden destek alacağım. Sizce bu laptop alınır mı önerir misiniz?

Bütçeniz var ise neden olmasın.

İki hafta içinde Legion 5 Pro ülkemize geleceği için bu kadar eminim.
Ben başka bir model zannettim, Legion 5 Pro olayını Reddit'te gördüm zaten, incelemelerini de izledim çok aman aman bir artısı yok. Fiyatını görmeden bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı