Gigabyte Aorus 15P KC alınır mı?

Bütçe
17000
Eki Görüntüle 1132315

Hocam çalıştırdığımda görev yöneticisinde de gözükmüyor. Yeniden başlatıp açtığımda da olmuyor.
Masaüstünden basınca nedense uygulama açılmıyor onu fark ettim arama yerine Control Center yazıp (görev çubuğuna sabitleyebilirsiniz) çalıştırın bunları yapmadan önce yeniden başlatın cihazı. Ben öyle çözdüm.

Masaüstünden basınca nedense uygulama açılmıyor onu fark ettim arama yerine Control Center yazıp (görev çubuğuna sabitleyebilirsiniz) çalıştırın bunları yapmadan önce yeniden başlatın cihazı. Ben öyle çözdüm.

Sizde silip denediniz mi hocam? Ayrıca öyle de yapıyorum yine gözükmüyor ve açılmıyor bilgisayarı sıfırla yapacağım en son care. Bu control center'ın başka sürümleri yok mu bir önceki sürümünü filan indirebilsek onda denesem.
Laptopu sıfırlarken hata verdi sıfırlamayı iptal etti başka nasıl yapabilirim hocam?

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar, bende aorus 17g modelini almak istiyordum ama Türkiye için henüz stoklara girmedi. Sizin laptop hakkında genel görüşleriniz nedir? Epey bi araştırma sonucunda en son bu modelde karar kıldım. Başka bir öneriniz olursa eğer ona da açığım.

Kitapçığa şimdi baktım, "garanti etiketinin sökülmesi cihazı garanti dışı bırakır." gibisinden bir ibare var. Şimdi olası anakart yanması veya herhangi bir donanımsal arızada on beş binlik cihaz çöpe mi gidecek? 😕
Sanırım o ibarenin bulunduğu kılavuz Türkçe'ye çevrilmiş. İngilizce kısmında ya da ingilizce olan ayrı bir klavuzda garanti etiketleri hakkında hiçbir şey yazmıyordu. Bu durumu kontrol edebilir misiniz?

Sanırım o ibarenin bulunduğu kılavuz Türkçe'ye çevrilmiş. İngilizce kısmında ya da ingilizce olan ayrı bir klavuzda garanti etiketleri hakkında hiçbir şey yazmıyordu. Bu durumu kontrol edebilir misiniz?
Hocam distribütör olan arena bilgisayarın kendi eklediği kitapçıkta yazıyor. Poşetin içindeki aorus kitapçığına bakmadım.

Cihazda MUX vardı ama bazı yerlerde bende yok diyen kullanıcılar var hala mux var mı?
Merhaba,
Çift SSD ile kullanıyorum. Dediğim gibi, cihazı zemine yakın tutunca ses problemi ,kasada ve klavyede ısınma olmuyor. Eğer soğutucu kullanırsam ya da fanlar rahat hava alsın diye kasanın arka kısmını 2-3cm kadar masadan kaldırırsam kasada ve klavyede ciddi ısınma olup kısa süre sonra ses cızırdamaya başlıyor.
Tekrar yazayım. Cihazı sadece masaya koyunca hiçbir problem olmuyor. Yüzey ısınması ve ses cızırdaması cihazı zeminden yükseltirseniz başlıyor. Ne kadar ilginç değil mi? :)
Hocam bu olay hala devam ediyor mu?

@osos11 @ceb_58
Hocam 2.SSD düz zemin kullanımı için alınır mı şu durumda kullanırken bir sıkıntı oldu mu?
Şu SSD'diyi almayı düşünüyorum.
Garanti durumu hakkında bilginiz var mıdır ayrıca?
Aldınız mı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı