Gigabyte Aorus 15P KC alınır mı?

Bütçe
15.000 ₺
Alınır.
1. değer.
2. pek bilgim yok.
3. en az 5 yıl.
Kullanıyorum tavsiye ederim. Tek sıkıntısı var o da 2. SSD takarsanız cızırtı oluyor.
Soğutması çok iyidir.

Neden cızırtı yapiyor 2.SSD takınca hocam olayın sebebi ne ileride yükseltme yapmayı düşünürsek ne yapmamız gerekiyor bilgi verebilir misiniz?

Servis işinde bildiğim kadarıyla şu an Dell ve HP iyi diyorlar.

Dell servisi çok iyi. Arkadaşımın 10300H 1650 Ti Dell G3 15'i oyunlarda ısınıp mavi ekran veriyor ya da 10FPS'e düşüyordu. Servise yolladı. Servis çalışanı kafasına göre işlem başlatıp durdurdu PC 6 ay serviste yattı sonra Dell durumu şikayet üzerine fark edip özür olarak RTX2070, 10750H G5 15 yolladı. Gerçe oda sorunlu.

Neden cızırtı yapiyor 2.SSD takınca hocam olayın sebebi ne ileride yükseltme yapmayı düşünürsek ne yapmamız gerekiyor bilgi verebilir misiniz?
Bu iki konuya bakın derim. Aradığınızdan fazlasını bulacağınıza eminim. :)

---

Bu iki konuya bakın derim. Aradığınızdan fazlasını bulacağınıza eminim. :)

---

Sag olun hocam incelerim peki bu cihazi önerir misiniz HP Omen 15e göre nasıldır.

Sag olun hocam incelerim peki bu cihazi önerir misiniz HP Omen 15e göre nasıldır.
Hp Omen modellerini pek bilmiyorum.

Aorus 15G KC kullanıyorum. Kendi bakış açıma göre önermiyorum. İki sebebi var önermiyor oluşumun.
İlki klavye aydınlatmasının tam olmayışı. Beni çıldırtıyor. Yazılım işi yapıyorum ve düşük ışıkta parantez,ünlem,yüzde gibi işaretleri göremiyorum. Klavyenin aydınlatması haricinde hissiyatı çok güzel.
İkinci sebep ise bataryanın umduğumdan az gidiyor olması. 99W/H olmasına rağmen 4-5 saat kullanabiliyorum en fazla. Nvidia ekran kartı sürekli açık ve gereksiz yere 10-12W/H enerji tüketiyor. Mux olmasına rağmen sadece İntel kapatılabiliyor. Diğer markaların bazo modellerinde Nvidia'yı da kapatabiliyoruz. Kapatabilsek batarya ömrü 8-10 saatlere kadar çıkar diye düşünüyorum çünkü benzer donanıma sahip cihazlarda Nvidia kapatılınca genelde bu süreler alınabiliyor.

Cihazın geri kalan herşeyi çok hoş. Soğutması,ağırlığı,kasası,tasarımı ,ekranı vs.

Ben oyun oynacağım, klavyesi bataryası önemli değil diyorsanız güzel cihaz.

Geri
Yukarı