Gigabyte Aorus Liquid Cooler vs ASUS ROG STRIX LC 240

Merhaba arkadaşlar öncelikle şu an 1 aydır Cooler Master ML240L sıvı soğutmasını kullanıyorum, fakat ben fotoğraf eklenebilir yani LCD ekranli sıvı soğutma istediğim için değiştirmeye karar verdim, tamamen modifiye amaçlıdır.

Şu ikisinin arasında kaldım

1. GIGABYTE AORUS LIQUID COOLER 240 RGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA
2. ASUS ROG STRIX LC 240 RGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA
Anakartım ASUS ROG STRIX B450-E olduğu için ASUS daha çok gider diye düşündüm fakat YouTube üzerinden birkaç ASUS ROG STRIX LC 240 RGB sıvı soğutucu videosu izledim ve tüm izlediğim videolarda ASUS soğutucunun ekranında aşağıdan yukarıya siyah çizgiler çıkıyor, fakat Gigabyte soğutucu ekranında böyle çizgiler maalesef yok.
Bahsettiğim çizgiler bu videoda 1 dakika 28 saniyede görebilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lütfen seçim konusunda yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar öncelikle şu an 1 aydır Cooler Master ML240L sıvı soğutmasını kullanıyorum, fakat ben fotoğraf eklenebilir yani LCD ekranli sıvı soğutma istediğim için değiştirmeye karar verdim, tamamen modifiye amaçlıdır.

Şu ikisinin arasında kaldım

1. GIGABYTE AORUS LIQUID COOLER 240 RGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA
2. ASUS ROG STRIX LC 240 RGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA
Anakartım ASUS ROG STRIX B450-E olduğu için ASUS daha çok gider diye düşündüm fakat YouTube üzerinden birkaç ASUS ROG STRIX LC 240 RGB sıvı soğutucu videosu izledim ve tüm izlediğim videolarda ASUS soğutucunun ekranında aşağıdan yukarıya siyah çizgiler çıkıyor, fakat Gigabyte soğutucu ekranında böyle çizgiler maalesef yok.
Bahsettiğim çizgiler bu videoda 1 dakika 28 saniyede görebilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lütfen seçim konusunda yardımcı olur musunuz?
bence ikisi de değil bu modele bakabilirsiniz bir sıvı soğutmaya 1600 tl vermek gereksiz 1270 tlye bunu alın daha iyi

Bence ikisi de değil bu modele bakabilirsiniz bir sıvı soğutmaya 1600 TL vermek gereksiz 1270 TL'ye bunu alın daha iyi.

Arkadaşın ilk amacı soğutmak değil ama oled ekranlı bir soğutucu arıyor o yüzden konu açmış. Zaten bu ürünler o yüzden diğerlerinden pahalı.

bence ikisi de değil bu modele bakabilirsiniz bir sıvı soğutmaya 1600 tl vermek gereksiz 1270 tlye bunu alın daha iyi

Yukarıda modifiye amaçlıdır yazdım, fiyat umurumda değil, LCD ekran ve fotoğraf eklenilebilir olması şart.
Evet, başka fikri olan?
Cevaplara açık

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı