Gigabyte Aorus M2 mouse incelemesi

Merhaba arkadaşlar, bu konu içerisinde sizlere güzel bir indirim ile Trendyol'dan 99 TL'ye aldığım Gigabyte Aorus M2 incelemesini yapacağım. Fareyi aldıktan sonra aklımda birkaç soru vardı elime olur mu? Olmaz mı? Diye fakat boyu G203 ile ortalama aynı boyda ve aynı tipte sayılabilir (görünüş olarak) ve bu fiyata Omron switch/Pmw 3327 sensör olması da cabası, normalde Katar Pro (150 TL) aynı sensör ve aynı Switch'i kullanıyor. Yani Aorus M2 fiyatını hak ettiğini söyleyebilirim.

Kargolama: Yurtiçi Kargo ile geldi ve kargoya verildikten bir gün sonra elimdeydi.

1628599035642.png

Kutusu: Sade ve şık.

1628599335466.png

Ürün fotoğrafları: (Aşağıdaki fotoğrafları kameram sıkıntılı olduğu için @Steward adlı kişinin konusundan aldım yukarıdakileri kendim çektim)

1628599469129.png

Eki Görüntüle 1133665

Artılar:
  • Tam anlamıyla fiyat/performans ürünü.
  • Malzeme kalitesi iyi.
  • Eli terletmiyor.
  • Uzun ömürlü bir mouse. (50M tıklama)
  • Her iki el içinde uygun hem solak hem de sağlak insanlar kullanabilir.
Eksiler:
  • Yazılım. Renk ve DPI ayarlaması için 2 farklı yazılım kullanmamız gerekiyor.
  • Farenin orta tekeri çok sert.

Ve işin aslına gelecek olarak fiyat/performans olduğunu söyleyebilirim gidip G102/G203 almak yerine gayet güzel bir tercih. Eli çok büyük olanlar için pek önermem gibi orta elli veya küçük eli olanlar için gayet uygun.

Hocam eliniz orta boysa tam size uygun mouse çok rahat ama scroll tuşu ve normal tuşları biraz ağır ilk başlarda zorluk çekersiniz ama 1-2 saate alışırsınız. Mouse kendisi hafif varlığı bile hissedilmez.
Ağırdan hafife geçmekte sorun yok ama hafiften ağıra geçmek sıkıntı, sizin için bir sıkıntı yok.

Anladım benim mousedan sert olamaz emin olabilirsiniz bayağı bir zor tuş hasasiyeti. :D

Merhaba arkadaşlar, bu konu içerisinde sizlere güzel bir indirim ile Trendyol'dan 99 TL'ye aldığım Gigabyte Aorus M.2 incelemesini yapacağım. Fareyi aldıktan sonra aklımda birkaç soru vardı elime olur mu? Olmaz mı? Diye fakat boyu G203 ile ortalama aynı boyda ve aynı tipte sayılabilir (görünüş olarak) ve bu fiyata Omron switch/Pmw 3327 sensör olması da cabası, normalde Katar Pro (150 TL) aynı sensör ve aynı Switch'i kullanıyor. Yani Aorus M.2 fiyatını hak ettiğini söyleyebilirim.

kargolama: Yurtiçi Kargo ile geldi ve kargoya verildikten bir gün sonra elimdeydi.

Eki Görüntüle 1133650

kutusu: sade ve şık.

Eki Görüntüle 1133661

Ürün fotoğrafları: (aşağıdaki fotoğrafları kameram sıkıntılı olduğu için @Steward adlı kişinin konusundan aldım yukarıdakileri kendim çektim)

Eki Görüntüle 1133664

Eki Görüntüle 1133665

artılar:
  • Tam anlamıyla fiyat/performans ürünü.
  • Malzeme kalitesi iyi.
  • Eli terletmiyor.
  • Uzun ömürlü bir mouse. (50M tıklama)
  • Her iki el içinde uygun hem solak hem de sağlak insanlar kullanabilir.
eksiler:
  • Yazılım. Renk ve DPI ayarlaması için 2 farklı yazılım kullanmamız gerekiyor.
  • Farenin orta tekeri çok sert.

Ve işin aslına gelecek olarak fiyat/performans olduğunu söyleyebilirim gidip G102/G203 almak yerine gayet güzel bir tercih. Eli çok büyük olanlar için pek önermem gibi orta elli veya küçük eli olanlar için gayet uygun.

Memnun musun? Valorant CS:GO gibi FPS oyunlarında takılma yapıyor mu? Mesela düşman bir anda arkanızdan sıkmaya başladı ve refleksle fareyi arkaya çevirdiniz. Takılma oluyor mu?

Memnun musun? Valorant CS:GO gibi FPS oyunlarında takılma yapıyor mu? Mesela düşman bir anda arkanızdan sıkmaya başladı ve refleksle fareyi arkaya çevirdiniz. Takılma oluyor mu?

Hocam aynı sahneyi yaşadım ve 4 kill aldım, Valorant için söylüyorum mouse sensörü orta düzey bir sensör ve cidden iyi ki 99 TL'ye almışım diyorum. 3 ay sonra ilk defa Valorant girip Sage ile ilk el 4 kill aldım Ghost ile dönüp vurdum 2 kişiyi de. Toplam olarak 30 kill aldım 3 ay aradan sonra farenin de etkisi var güzel oldu. Öneririm eliniz aşırı büyük değilse güzel takılma vb. olmuyor 800 DPI ve 1 sens oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı