Gigabyte Aorus M2 Mouse İncelemesi

Bu mouse bende de var Logitech G203 modelinin 1 tık daha altı gibi düşünebilirsiniz. Sensör olayına falan bakmadım da hissiyat olarak öyle. Bütçe varsa Logitech G102/203 Lightsync almanızı öneririm. Ben 120 TL'ye aldığım için gayet memnunum.

İndirip kurdum ama ekrana hiçbir kısayol gelmedi, denetim masasından da kontrol ettim gözle görülür bir program yüklenmiş değil sadece servis yüklenmiş gibi görünüyor.
Belki başka bir program engel oluyordur, Yönetici Olarak Çalıştır seçeneğiyle yüklemeyi denediniz mi?

Şu lanet olası farenin yazılımı konusunda bir çözüm var mı?
Gigabyte sitesinde yazdığına göre artık RGB Fusion 2.0 yazılımını da Aorus Engine içine entegre etmişler. Ancak Gigabyte'ın sitesinden, doğrudan Aorus M.2 sayfasının destek bölümünden indirdiğim Aorus Engine bir türlü çalışmıyor. Sağ altta bir görünüp kayboluyor. Haliyle makro atayamıyorum. Yönetici olarak kurmayı, yönetici olarak çalıştırmayı, uyumluluk modlarını denedim. Engelleyen bir şey de yok. Sonuç hüsran!
Gigabyte sitesinde yazılımın eski sürümleri de gözükmüyor ki onları indirip deneyeyim.

Eski biilgisayarımda da aynı sorun vardı eski sürümünü yükleyince düzelmişti şimdi tam hatırlamıyorum hangi sürümünü indirdiğimi ama internette teker teker bakın deneyin olacaktır.

Evet, easy Tune Engine diye bir şey kuruyor.

Dostum Aorus Engine 1.6.0 çalışıyor, en azından bende çalıştı.
1.9.3 versiyonundan eskiye doğru hepsini tek tek denedim. Yaklaşık 7 saattir bununla uğraşıyorum.
Bütün mesele de sağdaki 2 tuşa ses açma/kısma atamak. Sırf bu yüzden Logitech G203 Lightsync yerine bunu tercih ettim, çünkü piyasada bu şekilde tuş dizilimi olan başka bir ürün yok. Yazılımının bu kadar berbat olduğunu bilseydim alışkanlıklarımdan feragat ederdim.
Bir daha da Gigabyte evime giremez!

Son düzenleme:
Deniyeceğim, bozuk bir programı düzeltmeyip sürekli güncelleme getirmeleri çok komik
@Red John link atabilir misin?

Son düzenleme:

G203 VE G102 10 yıllık sensör kullanırken bu pmw 3327 kullanıyor hocam, bence G203 bu farenin bir tık altı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…