Gigabyte Aorus M3 alınır mı?

• Konuyu başlatan deL3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 3B
Tecrübelerim doğrultusunda FPS oyunları için kaliteli bir mouse veya klavye hayati önem taşımıyor. Apex Legends'ta diamond'a Valorant'ta plat 1'e microsoft mouse ve hp ofis klavyesi ile çıktım.

Aksesuarda kaliteli kulaklık önemli, fps oyunlarının yegane ihtiyacı ses kasmak. Kulaklığınız ortalama ise mouse'a vereceğiniz bütçeyi kulaklığa ayırın derim. Elinize uyan ve size zorluk çıkarmayan bir mouse yeter de artar bile.

Tecrübelerim doğrultusunda FPS oyunları için kaliteli bir mouse veya klavye hayati önem taşımıyor. Apex Legends'ta Diamond'a Valorant'ta plat 1'e Microsoft mouse ve HP ofis klavyesi ile çıktım.

Aksesuarda kaliteli kulaklık önemli, FPS oyunlarının yegane ihtiyacı ses kasmak. Kulaklığınız ortalama ise fareye vereceğiniz bütçeyi kulaklığa ayırın derim. Elinize uyan ve size zorluk çıkarmayan bir mouse yeter de artar bile.

Peki teşekkürler 300TL'yi geçmeyecek şekilde kulaklık önerebilir misiniz?

Oppo MH151 3.5mm Jack O-Fresh Hi-res. Apple earpodslarım bozulduğu için aldım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Surround sesi inanılmaz bu yüzden de fps oyunlarında çok başarılı bir performansı var. Bu kulaklıktan önce earpodsun yerini doldurmak için modelini bilmediğim bir JBL kullanmaya çalıştım ancak kalitesi çok kötüydü. Oppo'yu aldıktan sonra earpodsun sesleri kulağıma boğuk gelmeye başladı. Şiddetle öneririm.

Galax markası hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim tüm ekipmanlarımı tek bir markada toplamak istiyordum ama bütçem el vermiyor 2.el Corsair HS 35 veya Hyper X stincer Core alabilirim siz hangisini önerirsiniz.

Tecrübelerim doğrultusunda FPS oyunları için kaliteli bir mouse veya klavye hayati önem taşımıyor. Apex Legends'ta diamond'a Valorant'ta plat 1'e microsoft mouse ve hp ofis klavyesi ile çıktım.

Aksesuarda kaliteli kulaklık önemli, fps oyunlarının yegane ihtiyacı ses kasmak. Kulaklığınız ortalama ise mouse'a vereceğiniz bütçeyi kulaklığa ayırın derim. Elinize uyan ve size zorluk çıkarmayan bir mouse yeter de artar bile.

Çok yanlış düşünce FPS Oyunları için mouse çok önemlidir. Sensörü, şekli, ağırlığı, skatezleri büyük önem taşıyor. Klavyede önemlidir mouse kadar olmasa da önemlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı