Çözüldü Gigabyte B450M-H (5000 Ready) ile BIOS güncellemeden 5600 kullanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

amihonest

Yoctopat
Daha fazla  
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhabalar, Teknobiyotik üzerinden bu Gigabyte B450M-H Socket AM4, Ultra M.2, HDMI, VGA (AMD 5000 Serisi Uyumlu BIOS) mATX Anakart | Teknobiyotik ürünü satın aldım ve elime ulaştı ancak henüz güç kaynağım gelmediği için ve deneme fırsatım olmadığı için buradan gelen cevaba göre bir aksiyon alacağım çünkü elimde eski bir AM4 işlemci yok. Gigabyte B450M-H Socket AM4, Ultra M.2, HDMI, VGA (AMD 5000 Serisi Uyumlu BIOS) mATX anakartta Ryzen 5 5600'ü BIOS update yapmadan kullanabilir miyim? Teşekkürler.

Çözüm
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ediyorum, şöyle bir konu gördüğüm için endişelendim BIOS update yapıp yapmadığını da yazmamış bilemedim o yüzden.
Teknobiyotik müşteri hizmetlerini arayıp sordum. Özellikle Ryzen 5 5600 için biri görüntü alamamış, bir sorun olur mu dedim. Güncelleyip gönderiyorlarmış. Söylediklerine göre bir sorun olmazmış.
Özellikle AMD 5000 serisi uyumlu diye yazmışlarsa elbette kullanılır. Muhtemelen versiyonu yeni veya göndermeden önce son sürüm BIOS güncellemesini yapıyorlar.

Merhaba, Teknobiyotik üzerinden bu Gigabyte B450M-H Socket AM4, Ultra M.2, HDMI, VGA (AMD 5000 Serisi Uyumlu BIOS) mATX Anakart | Teknobiyotik ürünü satın aldım ve elime ulaştı ancak henüz güç kaynağım gelmediği için ve deneme fırsatım olmadığı için buradan gelen cevaba göre bir aksiyon alacağım çünkü elimde eski bir AM4 işlemci yok. Gigabyte B450M-H socket AM4, Ultra M.2, HDMI, VGA (AMD 5000 serisi uyumlu BIOS) mATX anakartta Ryzen 5 5600'ü BIOS Update yapmadan kullanabilir miyim? Teşekkürler.

Hocam üstünde AMD 5000 serisi uyumlu BIOS yazıyor, bu anakartın eski BIOS'unda kullanılmıyordu fakat bu anakarta yeni sürüm BIOS attıkları için sıkıntısız kullanabilirsin, hayırlı olsun.

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ediyorum, şöyle bir konu gördüğüm için endişelendim BIOS update yapıp yapmadığını da yazmamış bilemedim o yüzden.

Teknobiyotik müşteri hizmetlerini arayıp sordum. Özellikle Ryzen 5 5600 için biri görüntü alamamış, bir sorun olur mu dedim. Güncelleyip gönderiyorlarmış. Söylediklerine göre bir sorun olmazmış.

Çözüm
Gerçekten çok teşekkür ederim müşteri hizmetlerini aramak aklıma neden gelmedi bilmiyorum :) Çok yardımcı oldunuz sağ olun.

Gerçekten çok teşekkür ederim müşteri hizmetlerini aramak aklıma neden gelmedi bilmiyorum :) Çok yardımcı oldunuz sağ olun.
Rica ederim. Genelde bunu söylemeyi sevmem ama forum kullanıcılarında bunun için alışkanlık algısı oluşturmak da gerek. Sorununuzun çözüldüğünü düşündüğünüz mesajı çözüm olarak rapor ederseniz hem konu çözüldü olarak görünür hem de çözen kişinin hanesine yazılır. İyi sosyaller !

Rica ederim. Genelde bunu söylemeyi sevmem ama forum kullanıcılarında bunun için alışkanlık algısı oluşturmak da gerek. Sorununuzun çözüldüğünü düşündüğünüz mesajı çözüm olarak rapor ederseniz hem konu çözüldü olarak görünür hem de çözen kişinin hanesine yazılır. İyi sosyaller !

Baktım biraz ama çözüm olarak işaretlemeyi göremedim bir türlü kusura bakmayın bugün katıldım foruma :/

Düzenleme: Rapor kısmındaymış.

Baktım biraz ama çözüm olarak işaretlemeyi göremedim bir türlü kusura bakmayın bugün katıldım foruma :/

Düzenleme: Rapor kısmındaymış.
1672917459736.png

1672917495251.png

Geri
Yukarı