Gigabyte B450M S2H 3 fanlı ekran kartı takılır mı?

Yani 1 yıl sonra hangi parçaları değiştireyim
Benim düşündüklerim RAM ve ekran kartı.
PCI-e standartı eskiyi de destekler. Sadece ekran kartı yükseltmeniz de sizi limitlemez. En azından 3 ile 4 arasında o farkı hissetmezsiniz. Uzun bir süre PCI-e 5 gelmez zaten. İçiniz rahat olsun. Pat diye geçiş olmaz bu konuda. RAM konusunda bir şey diyemem. Yarın bir gün DDR5 gelirse kullanamazsınız, onu da kafaya takmayın gerçi. DDR4 de uzun süre işinizi görür.

Sistemim kötü mü?
Seneye RAM değiştireceğim CL16 yeter mi sizce?

Sistemde bazı bileşenler kötü maalesef.

İşlemci ve ekran kartında sorun yok, ikisi de güzel.

PSU maalesef kötü.
Kasanın malzeme kalitesi düşük.
James Donkey SSD biraz dandik.

Ama zamanla yükseltme yaparak düzeltebilirsiniz, CL16 RAM iyi olacaktır.

Sanırım ekran kartı 3000RPM'de falan.
Bu arada sistemim kötü mü?

Bence değil testlerine baktım iyi performans veriyor RAM'in 8 ise acilen 16 yapman lazım o ses sorunuda düzelt ileride sıkıntı çıkarabilir.(Yazmayı unutmuşum evet kasa ve PSU yetersiz)

Sistemim kötü mü?
Seneye RAM değiştireceğim CL16 yeter mi sizce?

Kusura bakma yaşını soracağım öncelikle verilen yanıtlara senin verdiğin cevaplar sanki biraz küçükmüşsün gibi algı yarattı bende sistemin çok kötü değil ama iyi de değil bir miktar kadar paranı ayarlayabilirsen PSU kasa RAM SSD değişimine gidersen iyi olur.

Kusura bakma yaşını soracağım öncelikle verilen yanıtlara senin verdiğin cevaplar sanki biraz küçükmüşsün gibi algı yarattı bende sistemin çok kötü değil ama iyi de değil bir miktar kadar paranı ayarlayabilirsen PSU kasa RAM SSD değişimine gidersen iyi olur.

Bilgisayarla haşırneşir değilim fazla RAM ve PSU'yu değiştiririm 1 sene sonra bu sene götürür değil mi? Evet siteye yaşımı fazla yazdım ama kim yazmıyor ki? Yaşım 16.

Bilgisayarla haşırneşir değilim fazla RAM ve PSU'yu değiştiririm 1 sene sonra bu sene götürür değil mi? Evet siteye yaşımı fazla yazdım ama kim yazmıyor ki? Yaşım 16.

Kanka PSU RAM ve SSD yenilersen iyi olur istersen sat üstüne biraz para koyar yenisini alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı