Gigabyte B450M S2H Fanlar Nereye Takılır?

Siz incelemeyi tekrar izleyin isterseniz. Anakarta bağladığınızda bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz diyorlar incelemede. Ancak B450M S2H'nin CPU_LED'ine taktığımda renklerini bilgisayardan kontrol edemiyorum. Madem bilgisayardan kontrol edemiyorum, neden RGB kontrol pinini anakarta bağlıyorum. Bağlamamın amacı yoksa sadece kontrolcüden gelen POWER kablosunu molexe bağlar kullanırım. Gereksiz yere anakarta bir şey takmanın manası yok.

Ek olarak, ben konu sahibine soru sormuşum. Konu sahibi arkadaşla aynı ürünlere sahibiz. Aynı ürünleri olmayan kişiler cevap vermesin mümkünse.
Ne bu şiddet ve heyecan anlamıyorum ki. İkimizin dediği de doğru. Burası bir forum ve isteyen istediği şeyi yazmakla özgürdür. Siz kendinizi ne sanıyorsunuz? Ona bakarsan bende aynı anakarta sahibim.

Ben konu sahibi arkadaşın soruna cevap verdim. Size ne oluyorda siz bana cevap vermeye çalışıyorsunuz. Kasanın kendi kontrolcüsü var. Bu kontrolcü üzerinde çift fan kademesi bile Var.Anakartinizda Argb slotu olması lazım. Varsa bile kasanın Kontrolcüsünün Argb olmadığı için o renkleri sadece kontrolcü den çıkan reset tuşu ile değiştirme şansınız var. Bunları da biliyorsunuz değil mi? Hani kasayı kullanıyorsunuz ya o yüzden. Hadi şimdi kendi işinize bakın. Milletin ne yorum yapacağına da karar vermeyin. Vesselam.

Dip not: S2h ile rgb kontrolü yok. Sadece led şerit takabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ne bu şiddet ve heyecan anlamıyorum ki. İkimizin dediği de doğru. Burası bir forum ve isteyen istediği şeyi yazmakla özgürdür. Siz kendinizi ne sanıyorsunuz? Ona bakarsan bende aynı anakarta sahibim.

Ben konu sahibi arkadaşın soruna cevap verdim. Size ne oluyorda siz bana cevap vermeye çalışıyorsunuz. Kasanın kendi kontrolcüsü var. Bu kontrolcü üzerinde çift fan kademesi bile Var.Anakartinizda Argb slotu olması lazım. Varsa bile kasanın Kontrolcüsünün Argb olmadığı için o renkleri sadece kontrolcü den çıkan reset tuşu ile değiştirme şansınız var. Bunları da biliyorsunuz değil mi? Hani kasayı kullanıyorsunuz ya o yüzden. Hadi şimdi kendi işinize bakın. Milletin ne yorum yapacağına da karar vermeyin. Vesselam.

Dip not: S2h ile rgb kontrolü yok. Sadece led şerit takabilirsiniz.
Sen kendini ne sanıyorsun ? bana yok şunu kaçırma bunu kaçırma. Sana mı kaldı. Kasanın neyi var neyi yok, özelliklerini kullandığım için senden daha iyi biliyorum. Kontrolcü bile varmış hadi canım. Bende bu üzerinde fan speed yazan tuş ne diyordum. Çok garip ya fanın hızını değiştiriyormuş,hatta bir kez daha basınca hızlandırıyormuş bunu da biliyor muydun? :D
Ayrıyeten kontrolcüden çıkan reset tuşu değil ayrı bir tuş var LED olarak. İncelemeyi doğru düzgün izle. İzlediğini bile anlamıyorsun. Neyse forumda engellediğim bir kişi daha oldu.

Aynı anakartın varsa anakart hakkında yorum yap. Bak isteyince dolu yorum yapabiliyormuşsun. Saçma sapan yorum yapmak yerine Gigabyte S2H'de led şerit takabilirsin demen yeterliymiş.

Siz incelemeyi tekrar izleyin isterseniz. Anakarta bağladığınızda bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz diyorlar incelemede. Ancak B450M S2H'nin CPU_LED'ine taktığımda renklerini bilgisayardan kontrol edemiyorum. Madem bilgisayardan kontrol edemiyorum, neden RGB kontrol pinini anakarta bağlıyorum. Bağlamamın amacı yoksa sadece kontrolcüden gelen Power kablosunu Molex'e bağlar kullanırım. Gereksiz yere anakarta bir şey takmanın manası yok.

Ek olarak, ben konu sahibine soru sormuşum. Konu sahibi arkadaşla aynı ürünlere sahibiz. Aynı ürünleri olmayan kişiler cevap vermesin mümkünse.

Kardeşim yaptın mı? Benım de anakart aynı, PC'den kontrol etmek istiyorum LED'lerı falan.

Geri
Yukarı