Gigabyte B450M S2H 438 TL

A320 almaktan iyidir gözüyle bakıyor çoğu kişi hocam. Anakartın tamiri var ise ücret karşılığı alabilirim.
BIOS yazılacak herhalde. Ücret istemiyorum. Al kullan hayrını gör. Kargo parası sana ait.

Bu bütçeyle anakart alınmaz alınmamalı.
Bütçesi bu olan adam ne yapsın? Gökten para mı yağıyor?
Bu bütçedeki B450'lerde VRM soğutmasından bi'haber bu model hariç. Çoğu kişinin sorunsuz kullandığı anakartta sen sorun yaşadın diye o anakart çöp olmuyor. Her üründe sorun yaşayan var, her ürün çöp mü o halde?

Bütçesi bu olan adam ne yapsın? Gökten para mı yağıyor?
Bu bütçedeki B450'lerde VRM soğutmasından bi'haber bu model hariç. Çoğu kişinin sorunsuz kullandığı anakartta sen sorun yaşadın diye o anakart çöp olmuyor. Her üründe sorun yaşayan var, her ürün çöp mü o halde?
Lafım yüksek donanımlı adamlara. Düşük donanımlı adamlara değil. Bütçesi olmayan adam alsın.
Emin misiniz hocam? Ben ücreti neyse talibim.
Tamam nasıl buluşacağız?

Gigabyte markasını pek sevmesem de bu fiyat bandında bu anakart rakipsiz. MSI tarafında B450M-A Pro var ve bunun yanına yaklaşamaz.

Bazı yazılımsal sorunları olduğu doğrudur; örneğin Secure Boot açıldığında çoğu kişinin bir daha görüntü alamaması gibi. Garantiye gitmesi gerekiyor bu durumda çoğu zaman. Ama bunun dışında fiyatını hak ettiğini düşünüyorum ben de. Daha yüksek bütçesi olan daha üst tier anakartlar alır zaten.

Bir de Sinerji sitesinin kargoyu ücretsiz yapması lazım bence artık. 16 TL küsur kargo ekleniyor fiyata.

MSI Gaming modellerinde bile 4 VRM kullanılırken, bunda 4+2 VRM bulunuyor. Nasıl VRM leş olabilir?
4+2 VRM ney? O nasıl bir tabir?

@Shadow Ryzen gidip de Windows 11 için Secure Boot gibi ayarlar yaptıysanız bu ilk defa gördüğümüz bir şey değil, genelde sorun çıkarıyor.

BIOS'un Allah'a emanet olması diyince akla binbir şey geliyor, BIOS'u 430 TL'lik bir anakart için yeterli fazlası olsa F/P'si de artar zaten. 5600X'i 400 TL ile kullanabilmeniz yeter zaten F/P'sini açıklamak için.

Lafım yüksek donanımlı adamlara. Düşük donanımlı adamlara değil. Bütçesi olmayan adam alsın.
Yüksek donanımlı adam zaten giriş seviye B450 bakmaz. Bütçesi 400-450 civarında olan adam için nimet bu anakart. Yakın zamanda bu anakarta 3090 Ti takmıştı Abdullah (Donanım Arşivi). Bir test için. O videodan sonra bir anda anakartın fiyatı 600TL seviyelerine çıktı. 438TL mükemmel bir fiyat.

Geri
Yukarı