Gigabyte B450M S2H alınır mı?

EskoriX

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bilgisayar topluyorum. Anakart konusunda Gigabyte B450M S2H modeli güzel gözüküyor.
Gerek M.2 slotu özelliği, soğutması fan ayarı, sıcaklık kontrolü ve daha birçok özelliğiyle hoşuma gitti.
Sizce geleceğe yönelik bir anakart mı?
Güzel ve F/P bir anakart mı? 489 TL'ye buldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinle, ramlerle vs. uyumluysa neden olmasın? Ancak wifi desteği yok bildiğin gibi. Bu anlamda geleceğe yönelik mi değil mi pek bilemiyorum.

Bence az daha verip 550 alın hocam çok fark yok zaten, bende zamanında ucuza kaçtım bütçem olduğu halde pişmanım şimdi.

İşlemcinle, ramlerle vs. uyumluysa neden olmasın? Ancak wifi desteği yok bildiğin gibi. Bu anlamda geleceğe yönelik mi değil mi pek bilemiyorum.
Onu kaliteli bir wifi adaptörü ile üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum artık kafamdaki tek soru f/p mı sizce? @Lee Yubin @Mike_Wazowski
Bence az daha verip 550 alın hocam çok fark yok zaten, bende zamanında ucuza kaçtım bütçem olduğu halde pişmanım şimdi.
550 derken hocam ve neden pişmansınız?

550 derken hocam ve neden pişmansınız?
Yani B550 alın model olarak daha yeni nesil, pişman olduğum nokta benim B460M aldım PCI 3 anakart mesela 6600XT PCI 4 ile tam performans veriyor, işlemcim 10400F olduğu için 2666MHz RAM sınırında takılı kaldım, senin öyle bir derdin olmayacak gerçi ama ileride uprage yapmaya uygun bir anakart al derim ben.

Geri
Yukarı