Çözüldü Gigabyte B450M S2H BIOS güncellemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muhammethlvc

Hectopat
Daha fazla  
sadasfew.PNG

Anakartım elime yeni ulaştı. BIOS güncellemesini yapacağım lakin aklıma bir şey takıldı yardımcı olabilir misiniz? Son güncelleme olan F50A güncellemesini yapmadan önce F40 güncellemesini mi yapmam gerekiyor yoksa direkt F50A güncellemesini yapabilir miyim? Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapacağınız güncellemenin açıklama kısmında bir uyarı yoksa, o güncellemeyi direkt yapabilirsiniz.
Gözüktüğü kadarıyla F50 güncellemesi için bir uyarı yok. Yani yapabilirsiniz.

F50a biosunu deneyen var mi?
Max boosta cikmama olaylari vs. duzeltilmis mi 3600 icin?
Edit: Benimki güncelleniyor şu an 😃
Deneme yaptıkça edit ekleyeceğim.
Edit 2: Açılış süresi epey hızlanmış.
Edit 3: XMP açmak ve fan ayarı yapmak için biosa girmeden bir bakayım dedim, 4090 mhz'nin üstüne çıkmayan işlemcimin 4150'lere çıktığını gördüm. Voltaj da 1.46'ya kadar gördüm. Güç planını vesaire bilmiyorum yarın sınavım var sanırım bu gün test etmem.

F50a biosunu deneyen var mi?
Max boosta cikmama olaylari vs. duzeltilmis mi 3600 icin?
Edit: Benimki güncelleniyor şu an 😃
Deneme yaptıkça edit ekleyeceğim.
Edit 2: Açılış süresi epey hızlanmış.
Edit 3: XMP açmak ve fan ayarı yapmak için biosa girmeden bir bakayım dedim, 4090 mhz'nin üstüne çıkmayan işlemcimin 4150'lere çıktığını gördüm. Voltaj da 1.46'ya kadar gördüm. Güç planını vesaire bilmiyorum yarın sınavım var sanırım bu gün test etmem.
Dostum test ettiğinde yazar mısın takipteyim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı