Gigabyte B450M S2H DVI-D ses aktarır mı?

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, çift monitör kullanıyorum. Şimdi bir de TV bağlamak istiyorum. HDMI çıkışı bir adet olduğundan sadece DVI-D çıkışı kalıyor. DVI-D ses aktarımı yapar mı? Yoksa HDMI çoklayıcı var elimde mevcut ama DVI-D to HDMI 10M kablo elimde mevcut. Direkt o çıkışla tuşla uğraşmadan takmak istiyorum.

Adsız.png

HDMI çoklayıcımda şu şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dual Link DVI normalde ses aktarma özelliğine sahiptir. Fakat son zamanlarda bunu kullanıyorlar. Eskiden ben yapmıştım. Eski bir monitörüm vardı. GTS 250 ile ekran kartına, anakarttan bir kablo alıp olmuştu. Sizde ise olacağını sanmıyorum.

Philips monitör ile DVD-D ve RX 470 kullanıyorum. Monitörde hoparlör var fakat ses vermiyor. HDMI ile veriyor. Dediğim gibi eskide kaldı. Zaten çoğu kişi bu özelliği bilmez. Wiki bile DVI ses aktarmaz diyor.

Philips monitör ile DVD-D ve RX 470 kullanıyorum. Monitörde hoparlör var fakat ses vermiyor. HDMI ile veriyor. Dediğim gibi eskide kaldı. Zaten çoğu kişi bu özelliği bilmez. Wiki bile DVI ses aktarmaz diyor.

Benim de işlemci APU olduğundan anakart üzeri tek HDMI var. Ondan çoklayıcı kullanacağım artık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı