Gigabyte B450M S2H sisteme HDD nasıl takılır?

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 6B

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba arkadaşlar. Daha önce hiçbir şekilde parça montajı yapmadım. İlk defa, aldığım SSD'li sisteme harddisk takmayı düşünüyorum. Sisteme harddisk takmak kolay mı? Tecrübesiz biri yapabilir mi? Takarken bir sıkıntı çıkma ihtimali var mı? Teşekkür ederim.
Kasa: Dark diamond Pro mesh.
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200RPM 64 MB harddisk.
Güç kaynağı: High Power 500W 80+ PSU.

Dostum afedersin de benim anakartım üvey evlat mı? Benim niye kapalı poşetten bir adet sata kablosu çıkıyor?
Kutu içeriğin eksik gelmiştir. Anakartın içinde 2 adet SATA veri kablosu ile gelmesi gerekiyor. @tirabzonun_kaymagi 'de aynı anakartı kullanıyor. İnanmazsanız ona sorun. Hadi her şeyi geçtim. Bir sürü youtube'da inceleme videosu var. Hiçbirine bakmadınız mı?

Anakartın içinden eksik sata kablosu çıkar mı diye içimde bir şüphe olmadı. Kapalı poşetten bir adet çıktı. Onu da taktım. Kutuyu boşalttım şimdi yine yok. Garantide problem olmaz herhalde.

Anakartın içinden eksik sata kablosu çıkar mı diye içimde bir şüphe olmadı. Kapalı poşetten bir adet çıktı. Onu da taktım. Kutuyu boşalttım şimdi yine yok. Garantide problem olmaz herhalde.
Normalde 2 adet olması gerek. Kutu içeriğiniz eksik büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı