Çözüldü Gigabyte B450M S2H V2 kaç MHz RAM destekliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baran Çelik1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Gigabyte B450M S2H V2 anakart almak istiyorum. N11 sitesinde iyi bir fiyata buldum bu anakartı ama mağaza notu kısmında böyle bir şey yazıyor.

MAĞAZA NOTU​

Gigabyte B450M-S2H V2 2133MHz Soket AM4 mATX -Neden böyle bir şey yazdığını anlayamadım. Size sorum şu bu anakart 3600MHz'e kadar destekliyor diye biliyorum ama mağaza notunda böyle bir şey yazmışlar sizce sebebi nedir ve ben bu anakartı alsam 3200MHz RAM takınca çalışır mı? Cevaplarınız için teşekkürler.

Çözüm
3600MHz RAM destekler.

Merhaba Gigabyte B450M S2H V2 anakart almak istiyorum. N11 sitesinde iyi bir fiyata buldum bu anakartı ama mağaza notu kısmında böyle bir şey yazıyor.

mağaza notu​

Gigabyte B450M-S2H V2 2133MHz soket AM4 mATX -neden böyle bir şey yazdığını anlayamadım. Size sorum şu bu anakart 3600MHz'e kadar destekliyor diye biliyorum ama mağaza notunda böyle bir şey yazmışlar sizce sebebi nedir ve ben bu anakartı alsam 3200MHz RAM takınca çalışır mı? Cevaplarınız için teşekkürler.

Çalışır.
3600MHz RAM destekler.

mağaza notu​

Gigabyte B450M-S2H V2 2133MHz soket AM4 mATX -neden böyle bir şey yazdığını anlayamadım. Size sorum şu bu anakart 3600MHz'e kadar destekliyor diye biliyorum ama mağaza notunda böyle bir şey yazmışlar sizce sebebi nedir ve ben bu anakartı alsam 3200MHz RAM takınca çalışır mı? Cevaplarınız için teşekkürler.

Çalışır.

Çözüm
Çalışır hocam. 3600 MHz de çalışır. Belki 3.nesil altı ile 3200 MHz'de kalabilir fakat üstü ile çalışır. BIOS mutlaka güncel olsun. Mağaza notuna bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı