Gigabyte B450M S2H'te R5 2600 için BIOS güncellemesi gerekli mi?

TREnesGamer

Decapat
Son düzenleyen: Moderatör:
B450 zaten 2. Nesil ile birlikte çıktığı için bir güncelleme yapmanıza gerek duymaz. Güncellik açısından yine de en son sürüm BIOS'u yüklemenizi öneririm.

Bu parçalara sakın Vatan üzerinden almayınız. Diğer satıcı firmalara göre oldukça pahalı, ben 420₺'ye B450 S2H aldım ve sorunsuzca kullanıyorum. R5 1600AF işlemci olarak önerimdir. R5 2600 ile yakın performanstalar.

Son düzenleme:
B450 zaten 2. Nesil ile birlikte çıktığı için bir güncelleme yapmanıza gerek duymaz. Güncellik açısından yine de en son sürüm BIOS'u yüklemenizi öneririm.

Bu parçalara sakın Vatan üzerinden almayınız. Diğer satıcı firmalara göre oldukça pahalı, ben 420₺'ye B450 S2H aldım ve sorunsuzca kullanıyorum. R5 1600AF işlemci olarak önerimdir. R5 2600 ile yakın performanstalar.
Şehirimde vatandan başka pc toplama yeri yok maalesef ona mecburum internettende alamam kredikartı kullanmıyoruz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı