Gigabyte B550M DS3H BIOS güncellenmiyor

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba, en son 1 Haziran da BIOS güncellemesi yaptım. Dün siteyi kontrol ettiğim de 12 Haziran da yeni bir BIOS paylaşıldığını gördüm USB belleğe attım BIOS güncellemek için. Invalid BIOS image hatası aldım. Ancak 2 gün önce baktığım da yeni bir sürüm yoktu. Şu anda mevcut olan güncel sürüm hangisidir bu konu da destek olabilir misiniz? Güncel olan sürüm bu şekilde gözüküyor bende.

1687245361009.png

1687245335623.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınızın doğru versiyonu (rev 1.4, rev 1.0 vb.) için BIOS indirdiğinizden emin olun. Eğer anakartınızın versiyonunu bilmiyorsanız hepsini teker teker deneyin. Ayrıca USB belleğin FAT32 olarak formatladığınızdan emin olun.

Anakartınızın doğru versiyonu (rev 1.4, rev 1.0 vb.) İçin BIOS indirdiğinizden emin olun. Eğer anakartınızın versiyonunu bilmiyorsanız hepsini teker teker deneyin. Ayrıca USB belleğin FAT32 olarak formatladığınızdan emin olun.

Anakartım rev 1, 4 ekran da görünen BIOS olması gerekiyor ancak olmuyor işin garip yani 2 gün önce baktığım da BIOS güncellemesi yoktu dün baktığım da ayın 12'sinde eklendiğini gördüm garip tarafı burası

Geri
Yukarı