Elektronik Gigabyte B650M S2H 3499 TL

Arkadaşlar anakartın kutusu ve kutu içeriği bile bom boş müşterisine bu kadar saygı gösteren bir firma işte. Bir ASUS al kutuyu kutu içeriğini gör. Tamam anakart alıyorsun ama adamlar utanmasa yumurta kutusunda verecek sana. Gigabyte'nin ekran kartları da öyle mesela kutusu bom boş ben çok dikkat ederim böyle şeylere. Kimse belki bakmaz ama bir markanın müşterisine verdiği değeri gösterir benim gözümde. Ayrıca markaya sallayan yok ben yıllarca Gigabyte kullandım hep sorun yaşadım yeni nesil anakartlarında da sorunlar çıkıyor ne zaman anakart ile alakalı bir konu görsem hep Gigabyte çıkıyor altından. O kadar para verdikten sonra biraz daha ekler ASUS falan alırım kafam rahat kullanırım. Ben servisine ya da garantisine bir şey demedim zaten okuduğunuzu anlayın lütfen. Hep sorunlu ürünleri var dedim.

Markaya sallama yok diyorsun bir önceki kendi yorumunda direk laf etmişsin, garanti muhabbetine okuduğunuzu anlayın diyorsun sen anlamamışsın galiba. Kutu içeriği de canımı ye eyvallah ama bahsettiğimiz markalar ASUS, MSI, Gigabyte sapasağlam markalar eğer modelin kronik sorunu yoksa alınır yani ve şu an arkadaşın bahsettiği modelin herhangi bir problemi yok özellik olarak evet daha iyileri var ama fiyatı A620'lerle aynı olan sağlam bir karttan bahsediyoruz.

Geri
Yukarı