Gigabyte Force K83 alınmalı mı?

OzgurUcar

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda Trust Cada GXT 890 kullanmaktayım, mekanik ancak Cherry Mx değil ışıkla falan da pek bir işim yok. Profesyonel Fortnite oyuncusuyum ve her saniye bir sürü tuşa basıyorum yani benim için milisaniyeler bile önemli. Ancak bütçem düşük ve bu klavyeyi görünce işime yarar mı diye hemen konu açma gereği duydum. Sizce bu klavyeyi almak mantıklı mı çünkü Cherry MX switchler oldukça iyi deniyor. Ancak sanırım driverı yok ve 1000 Hz yapılabiliyor mu bilmiyorum GXT 890'ı 1000Hz'de kullanıyorum bir fark olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeyi arkadaşıma sattım siparişi verdim N11'den umarım problemsiz gelir. NKRO özelliği ne peki ?
Hocam klavyeyi deneyimleyebildiniz mi? 2 klavye arasında kaldım bende ve fortnite oynuyorum, klavyeden dolayı bir fark hissettiniz mi? Gigabyte daha hızlı mıydı hissiyat farkı nasıl yardımcı olur musunuz? Tavsiye ettiğiniz hangisi bize?

Hocam klavyeyi deneyimleyebildiniz mi? 2 klavye arasında kaldım bende ve fortnite oynuyorum, klavyeden dolayı bir fark hissettiniz mi? Gigabyte daha hızlı mıydı hissiyat farkı nasıl yardımcı olur musunuz? Tavsiye ettiğiniz hangisi bize?
Gayet iyi hissiyatı en pahalı klavyelerle aynı çünkü Cherry MX Red switch kullanılmış. Tuşları da Trust'a göre daha alçakta olduğu için çok daha rahat. Tek eksisi bir driver'ı bulunmadığı için 500hz mi 1000hz mi polling rate'i olduğunu bilmiyorum. Onun dışında fiyatına göre çok iyi bir klavye. Sanırım Türkiye'de millet ışık hastası olduğu için bu kadar ucuz fiyatta ve zamlanmıyor. Ben n11'den 228TL'ye almıştım.

Gayet iyi hissiyatı en pahalı klavyelerle aynı çünkü Cherry MX Red switch kullanılmış. Tuşları da Trust'a göre daha alçakta olduğu için çok daha rahat. Tek eksisi bir driver'ı bulunmadığı için 500hz mi 1000hz mi polling rate'i olduğunu bilmiyorum. Onun dışında fiyatına göre çok iyi bir klavye. Sanırım Türkiye'de millet ışık hastası olduğu için bu kadar ucuz fiyatta ve zamlanmıyor. Ben n11'den 228TL'ye almıştım.
Çok teşekkür ediyorum bana fortnite için hangi klavyeyi tavsiye ediyorsunuz? Cherry MX Red switch olduğunu öğrenene kadar trust almayı düşünüyordum. Fortnite da hız olarak bir fark oldu mu? Siz iki klavyeyi de kullanmış biri olarak tavsiyeniz çok önemli benim için. Şuan switchlerinden ve hızından dolayı K83 e daha yakınım.

Çok teşekkür ediyorum bana fortnite için hangi klavyeyi tavsiye ediyorsunuz? Cherry MX Red switch olduğunu öğrenene kadar trust almayı düşünüyordum. Fortnite da hız olarak bir fark oldu mu? Siz iki klavyeyi de kullanmış biri olarak tavsiyeniz çok önemli benim için. Şuan switchlerinden ve hızından dolayı K83 e daha yakınım.
Fiyat performans olarak k83 gayet iyi onun dışında Hyperx Alloy Fps Red önerebilirim. Corsair k70 tarzı klavyeler de iyi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı