Elektronik Gigabyte G24F-2 4699 TL

spukka

Hectopat
Daha fazla  
Kullandığım güzel bir monitör, hem IPS hem de 180 Hz.

İtopya'da her gün fiyat değiştiriyor geçen gün 6500 TL ondan önce 6300 TL ondan önce 4500 TL ondan donrs 6800 TL bunun stokla alakası yok adam kazıkliyorlar. Normal değeri 4500 olan monitörü daha fazla satıp indiriyorlar cebe.

İtopya'da her gün fiyat değiştiriyor geçen gün 6500 TL ondan önce 6300 TL ondan önce 4500 TL ondan donrs 6800 TL bunun stokla alakası yok adam kazıkliyorlar. Normal değeri 4500 olan monitörü daha fazla satıp indiriyorlar cebe.
Aylardır 5100TL civarına satılıyor bu monitör. Nerede 6500 falan olmuş?

İtopya stok var dedikten sonra stok olmadığı zamanlar oluyor. Tahminimce stok tam yokken zamlıyorlar kimse almasın diye.

Aylardır 5100TL civarına satılıyor bu monitör. Nerede 6500 falan olmuş?

Birdaha denk gelirsen sana fotoğraf atacağım

İtopya stok var dedikten sonra stok olmadığı zamanlar oluyor. Tahminimce stok tam yokken zamlıyorlar kimse almasın diye.
Kimse almasın diye derken alanlar illa vardır bence azda olsa stok yoksa stok bitti desinler fiyatı çıkarmak akıl karımı haaa belki ödeme kısmında hata oluyordur orası ayrı günahına girmeyeyim şimdi

Elimde AOC monitör var satabilsem bende alacağım da anlamıyorum o işlerden

Emektar VG248QE yi emekli etme vakti gelmişti 2K ya cıkmayı düşünmüyorum IPS panel düzgün bir FHD monitor ararken bunu aldım teşekkürler.

Geri
Yukarı