Gigabyte G24F-2 monitör G-Sync olarak kullanılabilir mi?

martes1

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Gigabyte g24f-2 165Hz(180oc)
Merhaba, ben sistem topladım. GeForce RTX 4070 ekran kartı var ama monitör Free Sync ve Adaptive Sync. Aldığım monitorü nasıl G-Sync olarak kullanırım, kullanılıyor mu, kullanmıyorsa bu işi nasıl çözerim?

Ekran kartı: Gigabyte GeForce 4070.
Anakart: Gigabyte B760M DS3H.
İşlemci: i5 13400F.
Kasa: Thermaltaket27 versa 750W.
RAM: Kingston Fury Beast 3200MHz 8*2
SSD: Goodram PX600 1TB.
Monitör: Gigabyte G24F2.
Klavye-mouse-kulaklık set: Rampage.

DP ile bağladığın zaman GSync açılır.
İnternetten baktım nvdia’nın GSync için belli monitörleri varmış onlarda gözükmüyor. Peki dediğin gibi yaparsam herhangi bir sürüm fln yüklemem gerekir mi

Adaptive Sync demek zaten hem AMD hem de NVIDIA ekran kartları ile senkronize demek. Açabiliyorsunuz yani ayarlardan
Açılması iyi olurmu yani herhangi bir problem çıkarır mı lag fln

İnternetten baktım NVIDIA'nın G-SYNC için belli monitörleri varmış onlarda gözükmüyor. Peki dediğin gibi yaparsam herhangi bir sürüm falan yüklemem gerekir mi?

Açılması iyi olur mu yani herhangi bir problem çıkarır mı lag falan

Evet görüntüdeki yırtılmayı engeller, ekran kartı ile monitörünüzün uyumlu çalışmasını sağlar

İnternetten baktım nvdia’nın GSync için belli monitörleri varmış onlarda gözükmüyor. Peki dediğin gibi yaparsam herhangi bir sürüm fln yüklemem gerekir mi

Açılması iyi olurmu yani herhangi bir problem çıkarır mı lag fln
Hayır eğer DP kullanırsan her Freesync destekleyen monitör G-sync'de destekler.

İnternetten baktım NVIDIA'nın G-SYNC için belli monitörleri varmış onlarda gözükmüyor. Peki dediğin gibi yaparsam herhangi bir sürüm falan yüklemem gerekir mi?

Açılması iyi olur mu yani herhangi bir problem çıkarır mı lag falan

Hayır dümdüz G-SYNC açacaksın ayarlardan, dezavantajı vs. yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı