Gigabyte G24F-2 ölü piksel çıkar mı?

sha1ox

Hectopat

Bu monitörü almayı düşünüyorum. Fakat yorumlarda çok fazla ölü piksel çıktığını söyleyen var. Bu monitörü alsam ölü piksel çıkma olasılığı yüksek midir ve çıkarsa 1 ölü pikselde bile İtopya değişime gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu monitörü almayı düşünüyorum. Fakat yorumlarda çok fazla ölü piksel çıktığını söyleyen var. Bu monitörü alsam ölü piksel çıkma olasılığı yüksek midir ve çıkarsa 1 ölü pikselde bile İtopya değişime gider mi?

Ben aldım bulamadım ölü pixel.

Bu monitör 3-4 ay öncesine kadar 3 bin küsür liraydı, o zamanlar F/P idi fakat şimdi tavsiye edilmiyor. HP Omen l25 önerecektim onun da fiyatları uçmuş :( Umarım aradığınız kalitede bir monitör bulursunuz.

Bu monitör işleri çok şansa bağlı bir durum. Birinde sorun olmazken sen de olabilir. İtopya mağazasından satın alırsan monitörü orada deniyorlar diye biliyorum için rahat edecekse öyle yapabilirsin. İtopya'nın değişim süresi uzun olabiliyor bu tür durumlarda.

Bu monitör işleri çok şansa bağlı bir durum. Birinde sorun olmazken sen de olabilir. İtopya mağazasından satın alırsan monitörü orada deniyorlar diye biliyorum için rahat edecekse öyle yapabilirsin. İtopya'nın değişim süresi uzun olabiliyor bu tür durumlarda.

Doğru hocam hemen ölü piksel testi yapıyorlar ödemeden sonra eğer sıkıntı çıkarsa değişim sağlıyolar

Bende bunu sipariş ettim. HDMI kablo ile 170 Hz alabilir miyim ona göre DP kablosu alacağım.

Monitördeki HDMI girişleri 2.0 olsa alabilirdin. Bu monitörde HDMI portları 1.4 olarak belirtilmiş. DP kablo almadan 144 Hz üstüne çıkamazsın gibi görünüyor. Aynı şekilde ekran kartının portları da önemli bu durumda.

Monitördeki HDMI girişleri 2.0 olsa alabilirdin. Bu monitörde HDMI portları 1.4 olarak belirtilmiş. DP kablo almadan 144 Hz üstüne çıkamazsın gibi görünüyor. Aynı şekilde ekran kartının portları da önemli bu durumda.

Kutusundan DP kablosu çıktı gerek kalmadı HDMI bağlamaya. Teşekkürler.

Ben de dün bu monitörü sipariş ettim geldiyse memnun musun?

Bende 1 tane ölü piksel çıktı geri gönderdim dönüş bekliyorum onun haricinde monitör çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı