Gigabyte G24F-2 vs Dell 23.8″ G2422HS

Merhaba ben de Gigabyte G24F-2 vs Dell 23.8″ G2422hs arasında kaldım. Epey sitesi karşılaştırması da sRGB Kapsamı : gigabyte %125 / dell % 99 ve gigabyte da DCI-P3 Desteği var (%95) dell de ise yok. Bu saydığım farklılıklar ne kadar önemlidir. Kullanım amacım daha çok oyun değil gündelik kullanım ama arada oyun oynarsam diye yüksek hz alıyorum. Teşekkürler

Merhaba ben de Gigabyte G24F-2 vs Dell 23.8″ G2422HS arasında kaldım. Epey sitesi karşılaştırması da sRGB Kapsamı: Gigabyte %125 / Dell % 99 ve Gigabyte da DCI-P3 Desteği var (%95) Dell de ise yok. Bu saydığım farklılıklar ne kadar önemlidir. Kullanım amacım daha çok oyun değil gündelik kullanım ama arada oyun oynarsam diye yüksek Hz alıyorum. Teşekkürler

Renk gamı önemli bir faktör elbette. Fakat tasarımcı falan olman gerek bu özelliklere takılman için. Programlar da yapılan projelerde renk ayrıntısı önemlidir. Sizin böyle bir işiniz yoksa gündelik hayat için aradaki farkı anlayamazsınız. Dell fiyatından ötürü oyuncular için F/P bandında. Gigabyte çok zamlandı. Seçimim Dell olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı