Gigabyte G24F-2 vs. Dell G2422HS 23.8

Bütçe
6000
Omen 25i mi sipariş ettin?
Ettim reis ne oldu

Ben de aldım bi yarım saat bir saat önce 25i'yi. Umarım teknosa kaynaklı ya da başka sorunlar olmaz, piksel ghosting vs. Tek üzecek taraf yükseklik ayarı gibi onu da altına bişeyler koyarak çözmeye çalışacağım gibi.
Bu fiyat bandında bundan iyisi yok hocam bulamazsın HP zaten kendini kanıtlamış bir marka gamepower gamebooster Philips AOC gibi monitör üreten markalardan iyi olduğunu düşünüyorum özellikle g synec desteği olan monitör aynı zamanda IPS panel olması hdr 400 ve AMD frescynec pro gibi özellikleri olan başka bir monitör yok asusta ise 7000 TL lerde g scyenec desteği ve IPS panel olan monitörler

Wiewsonic markasında da aynı şekilde 240 Hz 27 inç monitör var vatanda onda da g scyenec acamazsin ve de büyük olmasından dolayı tercih etmedim 24.5 inç olması bile alırken beni düşündürdü 1080p olduğu için ama 23.8 inç ile arasında fazla bı fark yok bakalım p.tesi monitör elimde olur deneyimlerimi buradan paylaşacağım en azından AOC ve Philips Va panel denedim arasindaki farkları yazabilirim

Hayırlı olsun şimdiden. Kesinlikle pişman edeceğini zannetmiyorum, çok güzel bir model.
Reis merhaba, Arkadaşlar ben bu aralar monitör alıcam kendim bi kaç model belirledim hangisini neden önerirsin yazarsan sevinirim Modeller: Gigabyte G27F2(itopya dan seri no kontrol edilip alınıyorsa öyle alıcam bazı partiler sıkıntılı çünkü 27inç modelinde) - Dell G2722HS - AOC 27G2SPU/BK(AOC da nit oranından dolayı şüphem var) - PHILIPS EVNIA 27(bunu da nit den dolayı pek istemedim) - eğer başka önerileri olan varsa versin lütfen Cevaplarsanız sevinirim

Geri
Yukarı