Elektronik Gigabyte G27F 27" 1ms monitör 3.495 TL!

Hocam monitör sadece 144Hz dendiğinde alınmıyor. Sizin attığınız ile benim attığım monitör arasında dağlar var. Sizin attığınız VA ve kronik ghosting sorunlu alanların almayın dediği model. Gigabyte'ın bu monitörü IPS ve kronik sorunu ve ghosting yok. Kaliteli bir monitör.
3500 tl edecek bir monitör değil. 2400-2500 tl ye msi monitörler de düşüyor. G241, G242 bunlar alınabilecek ve iyi modeller.

3500 TL edecek bir monitör değil. 2400-2500 TL'ye MSI monitörler de düşüyor. G241, G242 bunlar alınabilecek ve iyi modeller.

Kalitenin fiyatı farklı olur hocam. Normal fiyatı 5K bandında geziyor. Normal Gigabyte monitörler zaten kaliteli oldukları için pahalılar. Bu monitörün herhangi bir sıkıntısı yok. G241 de ölü piksel görülebiliyor. Bu monitör parasına değen bir monitör. G242, GN650b, g2u zaten kronik ghosting var.

Rahatsız edici değil ghosting yok zaten. Ayrıca bu atar ne ben mi belirliyorum hocam bu fiyatı.

Atar yapmıyorum, ürün hakkında fikrimi belirtiyorum sadece. Benim düşünceme göre arada kalan bir ürün yani insan o kadar para vermişken %25-30 bütçe artırıp 1440P 144Hz ya da 1080P ama 240-280Hz olan panelleri alası geliyor.

Özellikle bu monitörü almak isteyen birisi varsa bilmediğim bir artısından dolayı o zaman evet anlamlı güzel bir indirim.

Kalitenin fiyatı farklı olur hocam. Normal fiyatı 5K bandında geziyor. Normal Gigabyte monitörler zaten kaliteli oldukları için pahalılar. Bu monitörün herhangi bir sıkıntısı yok. G241 de ölü piksel görülebiliyor. Bu monitör parasına değen bir monitör. G242, GN650b, g2u zaten kronik ghosting var.

GN650b kullanıyorum ghosting yaşamadım. Ben yaşıyorum diyen de pek görmedim ve çok fazla önerilen bir ürün. Kronik ghosting sorunu olduğunu düşünmüyorum. Bir daha bakın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı