Elektronik Gigabyte G27Q 1440p 144 Hz IPS monitör 7889 TL

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  

İncelemesi;

Anlık olarak bulunduğu fiyat bandındaki en iyi ürün.

İncelemesi;

Hocam attığınız linkte aynı ürünün 170 Hz i 7600 o da 2 k gayet iyi fiyat.

Hocam attığınız linkte aynı ürünün 170 Hz i 7600 o da 2 k gayet iyi fiyat.
GS27Q'yu diyorsun sanirim. O model G27Q'dan kotu. Renk gamutu zayif, kontrast orani dusuk.

Aradaki fiyat farkına bu monitör daha iyi değil midir?

Aradaki fiyat farki az buz degil, 1300 TL. Ek olarak G27Q bundan iyi. Q27G4X'in renk gamutu G27Q'ya gore zayif.

G27Q'nun tek eksisi response time degerinin biraz yuksek olmasi ama kalan ozellikleri fiyatina gore cok iyi oldugundan goz ardi edilebilir.

GS27Q'yu diyorsun sanirim. O model G27Q'dan kotu. Renk gamutu zayif, kontrast orani dusuk.

Aradaki fiyat farki az buz degil, 1300 TL. Ek olarak G27Q bundan iyi. Q27G4X'in renk gamutu G27Q'ya gore zayif.

G27Q'nun tek eksisi response time degerinin biraz yuksek olmasi ama kalan ozellikleri fiyatina gore cok iyi oldugundan goz ardi edilebilir.

AOC aldırtdım arkadaşa umarım fiyatına değer. Memnun kalacağını umuyorum. Böyle olacağını bilseydim bunu aldırırdım. O renk kalitesi, parlaklığı ve yüksek Hz olmasını istiyor.

AOC aldırtdım arkadaşa umarım fiyatına değer. Memnun kalacağını umuyorum. Böyle olacağını bilseydim bunu aldırırdım. O renk kalitesi, parlaklığı ve yüksek Hz olmasını istiyor.
Parlaklik ve yuksek Hz konusunda tatmin edecektir. Renk gamutu biraz kisiye bagli. Onceden cok kaliteli bir monitor veya laptop kullanmadiysa rahatsiz etmeyecektir.

İncelemesi;

Hocam paylaştığınız modelle karşılaştırırsak hangisini almak daha mantıklı?

Geri
Yukarı