Gigabyte G5 kf RTX 4060 laptop oyunlarda çok ısınıyor

timq_nq

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba laptopum Gigabyte G5 kf RTX 4060 bir laptop i5 12. nesil var ve oyunlarda veya strese sokunca 99-100 derecelere çıkıyor fakat ekran kartı 64 derecelerde oluyor bu laptopa zarar verir mi ve nasıl engelleyebilirim? Not: 1 ay önce aldım laptopu.

Merhaba laptopum Gigabyte G5 kf RTX 4060 bir laptop i5 12. nesil var ve oyunlarda veya strese sokunca 99-100 derecelere çıkıyor fakat ekran kartı 64 derecelerde oluyor bu laptopa zarar verir mi ve nasıl engelleyebilirim? Not: 1 ay önce aldım laptopu.

Zarar vermez zaten laptoplarda normal sitrese sokunca ama benim laptop boşta 86 derece.

Zarar vermez zaten laptoplarda normal sitrese sokunca ama benim laptop boşta 86 derece.
Dostum boşta 86 derece olması normal bir durum değil.

Ben 3050 Ti olan modelini kullanıyorum, dün laptop soğutucu aldım bu laptopların havalandırma ızgarası tam soğutucu kullanmalık ve inanır mısın 20 derece fark gördüm. Star Wars Faller Order oyununda epik grafik ayarlarında 95 dereceleri görürken şimdi 70 derece görüyorum mükemmel bir şey.

Geri
Yukarı