Gigabyte GA-H55M-UD2H için kasa önerisi

Kıvılcım

Hectopat
Daha fazla  
Gigabyte GA-H55M-UD2H, 2010'da aldığım bir anakartım bu. Kasam parçalandı, yenisini almayı düşünüyorum ama bu anakart ve kasa uyumundan anlamıyorum. Micro ATX yazıyor, AIDA64 Extreme uygulamasında yani bir iki örnek gösterebilir misiniz? Bu yıllarda üretiliyor mu? Öğrenciyim ona göre bir kasa önerebilir misiniz? 300-500 maksimum, o da çok iyi diyorsanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz ama güzel hava akışlı bir kasa olsun diyorsanız Aerocool LS5200.
Işıklı ve camlı güzel hava akışa sahip kasa bu olabilir.
Dark SuperNova 4x12cm RGB Fan + 35cm LED Şerit, USB 3.0, Cam Yan Panel, Toplam 9 Adet Fan Takılabilir, Uzaktan Kumandalı Mid-Tower Oyuncu Kasası (DKCHSUPERNOVA) - Efsane İndirimler
Bu kasayı kullanan biri vardı, görünüş ve hava akış açısından iyi diye düşünüyorum.
Kaliteli ve şık bir kasa da bu olabilir bildiğim kadarıyla fansız bu sitede öyle duydum birisinden öyleyse ek fan almanız gerekmekte.
Cooler Master MasterBox MB511 Midi-Tower Siyah MCB-B511D-KANN-S01 Bilgisayar Kasası - Nanokatalog

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı