Gigabyte GE-C420A-C2 PSU R9 270X ekran kartı için yeterli olur mu?

masko093

Femtopat
Daha fazla  
Gigabyte GE-C420A-V2.

Bu PSU'yla R9 270X ekran kartını kullanabilir miyim? Bu arada bunu Minecraft gibi düşük seviyeli oyunlar için kullanacağım da.

İşlemci: i2 Q9400.
RAM: 4 GB DDR2 RAM.
İşemcim TDP 95W ekaran kartı da 180 falan galiba.
Bir de PSU'nun uzerinde 350W aşmayın diye bir şey yazıyor ama aslında 420W değil mi? Acaba yardımcı olursanız cok sevinirim.

O ekran kartı ve işlemci ile darboğaz olur daha düşük bir ekran kartı tercih edebilirsiniz.

O ekran kartı ve işlemci ile darboğaz olur daha düşük bir ekran kartı tercih edebilirsiniz.

Peki sizce kapanma falan olur mu bir anda ekran falan gitme olmasın da darbogaz olsa da sıkıntı olmaz cunku ben zaten dusuk oyunlar oynayacagım da yane bir sıkıntı olur mu ekran karttına bu PSU ile.

Peki sizce kapanma falan olur mu bir anda ekran falan gitme olmasın da darbogaz olsa da sıkıntı olmaz cunku ben zaten dusuk oyunlar oynayacagım da yane bir sıkıntı olur mu ekran karttına bu PSU ile.
400Watt kaliteli bir PSU olsa bişey olmazda pek güvenilir değil gibi 450w-500w ideal

400watt kaliteli bir PSU olsa bir şey olmazda pek güvenilir değil gibi 450W-500W ideal.

Anlıyorum ama ben bu PSU'yu artık alabildim bayağı ucuza ama 12v degeri iyi amper degeride ucu ucuna oluyor ama ben yine de içime sinmiyor da bir de FSB gibi bir şey de varmış acaba bu PSU'yu kullansam bir sıkıntı cıkar mı?

Yane darbogaz hariç normal bir şeykilde kullanabiliri miyim?

Anlıyorum ama ben bu PSU'yu artık alabildim bayağı ucuza ama 12v degeri iyi amper degeride ucu ucuna oluyor ama ben yine de içime sinmiyor da bir de FSB gibi bir şey de varmış acaba bu PSU'yu kullansam bir sıkıntı cıkar mı?

Yane darbogaz hariç normal bir şeykilde kullanabiliri miyim?
Hocam zaten düşük oyunlar oynayacaksanız R7 240/GTX 750/GT 1030 alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı