GIGABYTE GeForce RTX 2070 Super Gaming OC 3X 8GB Alınır mı?

winprix

Decapat
İnternette biraz bakındım. Çok fazla bilgi edinemedim. Ürün piyasadaki diğer ürünlere göre biraz daha ucuz sayılır. Şu anda İtopya üzerinde 4801,85₺ fiyatıyla satılmakta. Merak ettiğim konu bu model alınır mı? Isınma vb. bir problemi bulunmakta mı? Eğer aranızda kullanan veya bir bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Şöyle bir sıralaması var fiyat ve performans olarak. En iyisi aorus, sonrasında sizin modeliniz geliyor. Giriş seviye soğutma olarak da Windforce var. Bu fiyata alınabilecek bir ekran kartı sizin Gaming modeli. Tercih edebilirsiniz. Sinerji genelde en uygun fiyatları verir ama bu sefer İtopya'da uygun fiyat var.

Şöyle bir sıralaması var fiyat ve performans olarak. En iyisi aorus, sonrasında sizin modeliniz geliyor. Giriş seviye soğutma olarak da Windforce var. Bu fiyata alınabilecek bir ekran kartı sizin Gaming modeli. Tercih edebilirsiniz. Sinerji genelde en uygun fiyatları verir ama bu sefer İtopya'da uygun fiyat var.
Aorus modeli bütçemi aşıyor biraz. Sanırım dediğiniz gibi Gaming modeli tercih edeceğim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı