Gigabyte GeForce RTX 2070 Super Windforce OC 3X nasıl?

İlginize teşekkür ederim. Fakat şöyle ifade edeyim daha önce Vatan Bilgisayar harici alışveriş yapmadım. Onun dışındaki bütün firmalara bir önyargım var. İtopya üzerine genel olarak memnuniyet hakim gördüğüm kadarıyla.
İmzamdaki sistemi Sinerji'den topladım. Gayet güzel ilgilendiler bir sorun olmadı PSU'da Coil Whine var sadece değişim talep edicem bir ara. İtopya'yla alakalı çok şikayet görüyoruz arasak ulaşamıyoruz gibisinden. Sistem toplanırken ne zaman arasam açtılar telefonu iletişim konusunda bir sorun yaşamadım. Ayrıca mağazaları da var İstanbul'da ben mağazalarına gidip topladım hatta.

İmzamdaki sistemi Sinerji'den topladım. Gayet güzel ilgilendiler bir sorun olmadı PSU'da Coil Whine var sadece değişim talep edicem bir ara. İtopya'yla alakalı çok şikayet görüyoruz arasak ulaşamıyoruz gibisinden. Sistem toplanırken ne zaman arasam açtılar telefonu iletişim konusunda bir sorun yaşamadım. Ayrıca mağazaları da var İstanbul'da ben mağazalarına gidip topladım hatta.
Anladım. İlginize teşekkür ederim. Kafamı toplayıp kararımı vereceğim.

Neden fikir değiştirdin ? 3 fanlı ve daha kaslı bir görüntüsü var aslında Gigabyte'ın.
Asus 3 yıl garantili. Gigabyte giriş seviyesi kartı windforce. Auorus felan olsa eyvallah. Fikrimi o yüzden değiştirdim. 3 fanlı olması çok birşey değiştirmiyor soğutma açısından. Bunlar çok güçlü kartlar aynı zamanda malzeme kalitesi de iyi olduğu için istesen de ısınmıyor zaten.

Geri
Yukarı