Gigabyte GeForce RTX 3060 vs XFX Radeon RX 6650 XT

Kara Elf

Hectopat
Merhaba, daha önceden forumda Gigabyte GeForce RTX 3060 vs XFX Radeon RX 6650 XT karşılaşmasın da hangisi daha iyi diye sormuştum çoğunlukla cevap 3060'dan yanaydı. Ama bugün internetten araştırdığım kadarıyla RX 6650 XT daha iyi deniliyor hatta tabii ki RTX 3060 Ti'miş daha önceden söylediğim gibi donanım hakkımda bilgim sıfıra yakın sadece merak ettiğim neden insanlar bu konu da çok ayrışıyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

Daha önce açtığım konu: Gigabyte GeForce RTX 3060 vs XFX Radeon RX 6650 XT
Arkadaşımı önerdiği kaynaklar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saf güç olarak RX 6650 XT tabii ki de daha performanslı 3060'a göre zaten RX 6600 XT'nin rakibi 3060. paranız varsa 3060 Ti alın bütçe meselesi bunlar.

Gördüğüm kadarı ile güç olarak RX 66450 XT daha iyi ama RTX 3060 Ti DLSS ve RTX gibi birçok özelliği sayesinde öne çıkıyor diyebiliriz bütçeniz iyi ise 3060 tavsiyemdim ama bütçeniz iyi değil ise RX kesinlikle çok iyi.

6650 XT RTX 3060'dan iyidir ama XFX önermiyorum hocam. XFX 6600 XT almıştım ve soğutma anlamında beğenmemiştim. Coil Whine çıktığı için iade etmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı