Gigabyte GTX 1060 6 GB ederi nedir?

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar elimde garantisi yeni bitmiş Gigabyte GTX 1060 6 GB modeli olan ekran kartım var şu an aktif olarak kullanmaktayım. Hiçbir sorunu yok. Oyun oynamak amacı dışında kullanılmamıştır. Kutu fatura hepsi duruyor sizce bunun ederi nedir?

Ya piyasadan haberiniz yok, ya da fiyatı öldürüp kartı ucuza almaya çalışıyorsunuz. Hangisi daha kötü bilemedim.

Ortalama 1100TL 3GB'lar için, ortalama 1350TL 6GB'lar için kart ederi.
Gigabyte için 1300TL gideri vardır. Hızlıca elden çıksın isterseniz 1200'e direkt satılır.

Ya piyasadan haberiniz yok, ya da fiyatı öldürüp kartı ucuza almaya çalışıyorsunuz. Hangisi daha kötü bilemedim.

Ortalama 1100TL 3GB'lar için, ortalama 1350TL 6 GB'lar için kart ederi.
Gigabyte için 1300TL gideri vardır. Hızlıca elden çıksın isterseniz 1200'e direkt satılır.

1000TL'ye RX 580 bulunuyor.
Ne 1060 3GB indan bahsediyorsun?

1000TL'ye RX 580 bulunuyor.
Ne 1060 3GB indan bahsediyorsun?

Sizin ya gerçekten piyasadan haberiniz yok, ya geçen senede yaşıyorsunuz, ya da yürürken rüya görüyorsunuz.
1000TL'ye 580 bulunacağından da şüphe duymakla beraber, RX piyasası umrumda bile değil, 1060'tan bahsediyoruz burada, bir zahmet araştırın.
Ek olarak belirteyim, daha geçen hafta 1000TL'ye 970 sattım, havada kapıldı o fiyattan.

Sizin ya gerçekten piyasadan haberiniz yok, ya geçen senede yaşıyorsunuz, ya da yürürken rüya görüyorsunuz.
1000TL'ye 580 bulunacağından da şüphe duymakla beraber, RX piyasası umrumda bile değil, 1060'tan bahsediyoruz burada, bir zahmet araştırın.
Ek olarak belirteyim, daha geçen hafta 1000TL'ye 970 sattım, havada kapıldı o fiyattan.

İyi kaziklamissiniz tebrikler.

Donanımhaber ölücüleri bizim forumdaki arkadaşlara şapka çıkarırlar saygı mahiyetinde.

İyi kazıklamışınız tebrikler.
Dostum bir kartın ederi ile kartın piyasası çok farklıdır. Bir kart belki senin için 1000 TL etmez ama piyasada 1200-1300 TL üzerinden satış yapılıyor olabilir.

Dipnot: Ben burada kartın fiyatını yada değerini savunmuyorum sadece düşüncemi belirttim. Linç atmayın.

Dostum bir kartın ederi ile kartın piyasası çok farklıdır. Bir kart belki senin için 1000 TL etmez ama piyasada 1200-1300 TL üzerinden satış yapılıyor olabilir.

Dipnot: Ben burada kartın fiyatını ya da değerini savunmuyorum sadece düşüncemi belirttim. Linç atmayın.

Sonra Türkiye neden böyle diye her yerde yazılar paylasan insanlar da bunlar işte.
Hem adam kazıklayip hem de konu açanlar ayni insanlar.
Sen 1000TL'lik ürünü 1300'den satmaya çalışıyorsun sonra Türkiye neden böyle ya diye ağlıyorsun.
Sorun bu işte.

Geri
Yukarı