Gigabyte GTX 1660 Super 76 derece oluyor

Normal ama 80 dereceye de yakın.
Çünkü ısı değerleri normal değil.
:D :D
Full yük altında 76 derece gayet normal hocam bir kaç aya çıkacağını ne biliyorsunuz ?
Sadece konuşmak için kullanmasanız keşke şu forumu.
Önceden 82'yi görüyordu fan takviyesi yaparak bu dereceye düşürdüm.
Bakın ne demiş düşürmüş arkadaş belli ki kasa da hava akışı iyi sağlanmamış :D .

En kötü ileride manuel fan ayarı yaparım ama bende 80'e çıkacağını sanmıyorum 2 hafta önce ye kadar kasa masa altında idi yanından doğalgaz borusu geçiyordu yine de 80 dereceyi görmüyordu.

En kötü ileride manuel fan ayarı yaparım ama bende 80'e çıkacağını sanmıyorum 2 hafta önce ye kadar kasa masa altında idi yanından doğalgaz borusu geçiyordu yine de 80 dereceyi görmüyordu.
Hocam konuşuyorlar işte öylesine 80 derece ulaşır falan kasanızın modeli güzel ama hava akışı iyi sağlanması lazım yüksek RPM fanlara yönelin ama biraz ses olacaktır.

Hocam konuşuyorlar işte öylesine 80 derece ulaşır falan kasanızın modeli güzel ama hava akışı iyi sağlanması lazım yüksek RPM fanlara yönelin ama biraz ses olacaktır.
ses benim için sorun değil hocam gerekir ise takarım ama pek gerekeceğini düşünmüyorum zaten bayadır oyun oynuyorum en fazla 74 oluyor hemen düşüyor genel olarak 73 sabit

@Ardaaa11 hocam iyi bilir size yardımcı olacaktır. Bütçe ayırıp corsair güçlü fan almanızı tavsiye ederim. (Dedikleri gibi kasa çokta iyi bir kasa değil fan kalitesi çok önemli)

Hayır hocam o markalara bulaşmam Corsair Carbide Spec 05 kullanıyorum.
Hocam o kasa kronik sorunlu. Önün de aşırı küçük bir filtre var hatta yok gibi. Hava alacak adam akıllı yer yok. Kasanın önündeki bloğu çıkarabilirseniz biraz kötü bir görüntü oluşur fakat 6-7 derece düşer. CORSAIR Carbide Serisi SPEC-05 alınır mı? Bakın bu konu da sizin gibi herkesin de ekran kartları 80 derecelerde çalışıyormuş. Kasanın içinde ki fan sayısını arttırabilirsiniz eğer yer varsa. Ayrıca 85 dereceleri geçmediği zaman dur denilecek bir sıcaklık olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı