Gigabyte GTX 1660 Super Gaming vs MSI GTX 1660 Super Gaming X

Gigabyte GeForce GTX 1660 Super Gaming vs MSI GeForce GTX 1660 Super Gaming X

• Oy verenlerin toplamı
    36

318177

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben bu iki kart arasında kaldım sizce hangisi fiyatları hemen hemen aynı sizce hangisi birisi 3 fanlı birisi 2 sizce hangisi arkadaşlar bir de buna uygun işlemci önerirseniz sevinirim AMD işlemci bu kiki işlemci arsında kaldım R5 3500X R7 2700X sizce hangisi ikisininde fiyatları aynı R7 2700X içinden RGB soğutma çıkıyor ben az oyun oynauım yani günde 4 5 saat cıvarı sizce hangi işlemci ve hangi ekran kartı RAM olarak da XPG 16GB (2x8GB) Spectrix D80 Liquid Cooling Kırmızı 3200MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram | ITOPYA
Bunu düşündüm sizce nasıl bir de ekran kartı hangisi daha iyi olur ben 3 fanlı olanını istiyorum sizce hangisi?
Sizce hangisi üsteki 3 fanlı alttaki 2 fanlı sizce hangisi bir de işlemci önerirseniz sevinirim.
@Recep Baltaş
@Ali Güngör
@Caner Uncu.

MSI'ın çekirdek hızı daha yüksek, soğutma konusunda da gayet başarılı. İki marka da üzmez ama benim tercihim MSI olurdu.

Ama Gigabyte 3 fanlı gözüme hoş geldi Gigabyte alsam sıkıntı çıkar mı?
@318177

Bütçem yukarıdaki iki işlemciye yetiyor :)

@318177

Sence hangi ekran kartı.
MSI Gaming X 1660 Super kullanıyorum gayet memnunum yalnız ben ocak ayında 1900 TL'ye aldım o fiyat ne öyle? Şaşırdım.

Sence doların düşmesinimi beklemeliyim yaza doğru alsam veya kışın.
MSI Gaming X 1660 Super kullanıyorum gayet memnunum yalnız ben ocak ayında 1900 TL'ye aldım o fiyat ne öyle? Şaşırdım.

Sence doların düşmesinimi beklemeliyim yaza doğru alsam veya kışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı