Gigabyte GTX 460 İncelemesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@aslican2563 kendi paranızı kazanmaya başlayınca GTX Titan X alıp incelemesini yaparsınız beğenmediyseniz. Arkadaş gayet yararlı bir inceleme yapmış, GTX 400 serisine sahip olan birisi her zaman tereddüt eder kartım güncel oyunları çalıştırır mı diye, bu video o kişilere rehber olacaktır. Gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayın, incelemeyi yapan arkadaşın ellerine sağlık.

@aslican2563 boş insandan boş yorum. Ne kadar gereksizler var arkadaş adam illa Gtx 970 Titan filanmı incelemek zorunda elindekiyle yetiniyor işte. Herkes 20 bin TL maaş mı alıyor ? Ben Hd6570 ile oynamaya çalışıyorum oyunları.

GTX 460 miladını doldurdu. 900 serisi ekran kartı çıktı. Siz 400 serisi bir ekran kartı inceliyorsunuz .:D
Bu gün 460 inceler, yarın 960, öbür gün Titan X. Kendiniz 980 SLI mı kullanıyorsunuz?

Kartın incelemesi değil, arkadaşın özgüveni ve konuşmasındaki akıcılık benim daha çok ilgimi çekti. (Okşizen kelimesini duymamış sayıyorum.) Videonun giriş ve çıkışlarının, Recep Baltaş ve Ali Güngör'ün ne kadar çok sevildiğinin ve işlerini ne kadar iyi yaptıklarının kanıtı bence. Özgüveninizi ve konuşmanızdaki akıcılığı takdir ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı