Gigabyte GTX 560Ti nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sonuç olarak Msı daha performanslı. Güç kaynağında problem olacağını düşünmüyorum. Çünkü Cooler Master 500W güç kaynağında tam yükte Msı Twin Frozr Gtx 760 rahat çalıştırdım.

Tek ssd yapıp diğerine 7200 rpm 64Mb bir harddisk alabilirsin.

Kesinlikle apu değiştireceğim şimdilik idareten aldım indirimden değiştireceğim yeni nesil a8 yada a10 işlemciyle sistemi nasıl buldunuz peki ne seviye bir bilgisayar şu an ve işlemci ekran kartı değişiminden sonra ne seviye bir bilgisayar olur sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam orta seviye/performans oyun bilgisayarı diyebilirim :)

Yeni nesil APU işlemciler geliyor ileride. Umarım alıp, denersiniz. ;)

Eski bilgisayarım gerçi daha iyi bir tabirle fosilim amd athlon 64 x2 çift çekirdek 2.1 ghz işlemci 512 mb ram 160 gb hdd onboard ekran kartı falan vardı artık kağnı hızındaydı değişim şarttı kısıtlı bütçeyle toparladım.

Biraz ekran kartı hariç yaklaşık 850-900 lira falan tuttu sistemi toparlamam yeni bir ekran kartı ve kasayla şimdilik tamamlayacağım sistemi ama seneye yeni nesil ddr 4 ramler geliyor.

Onun için anakart almam lazım ddr 4 destekli birde amd a10 yeni nesil işlemci alırım tabi birde ddr4 bir ram sistemi tam anlamıyla toplamış olurum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, tabi ki de mevcuttur. Kullanıcı İncelemeleri bölümünden incelemesine bakabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim bilgileriniz için isterseniz sistemi ekran kartı öncesi ve sonrası incelemesini yapıp koyabilirim üst seviye bir sistem olmasa da :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı