Gigabyte GTX 1660S nasıldır?

Üzerine para koyup bunu almanızı şiddetle öneririm bana göre bir bileşenin kutu içeriği bile kalitesini gösterir incelemelere bakabilirsiniz her türlü daha iyi bir kart sonradan yükseltmek amaçlı değiştirmek isterseniz de daha rahat satarsınız.

Üzerine para koyup bunu almanızı şiddetle öneririm bana göre bir bileşenin kutu içeriği bile kalitesini gösterir incelemelere bakabilirsiniz her türlü daha iyi bir kart sonradan yükseltmek amaçlı değiştirmek isterseniz de daha rahat satarsınız.

Herhangi bir performans artısı almayacaksın bu karta +500 vererek. O zaman 500 daha ver onu alacağına 2060 al böyle bir mantık yok.

Burada karşılaştırmışlar. Sizin kart en iyi premium model gözüküyor ama altında da asıl alma sebebi olarak rgb ve genel görünüşü olduğunu yazmışlar, performans olarak gözle görülür bir fark yok da demişler. Daha aşağıda bu kartların direk performans karşılaştırılması var, gigabyte ile aralarında fark yok.

Daha da önemlisi, bu listeye göre aralarında sadece 10 dolar fark olması lazım, ama Türkiye'de fiyatlar aşırı değişken olduğu için çok daha pahalı olabiliyor.

1660 super alırken dikkat edilmesi gereken tek nokta tek fanlı versiyon almamak, bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı