GIGABYTE H55M-S2 BIOS Güncelleme

Ertuğrul53

Hectopat
Yer
Çorlu, Turkey
Daha fazla  
BIOS’un nasıl güncelleneceği hakkında bir bilgim yok Technopat’ın BIOS rehberi videosuna baktım ve videoda yapılan BIOS’la benim BIOS’um çok farklı. O yüzden sizden yardım istiyorum nasıl BIOS güncelleme yapabilirim?

İlk önce http://download.gigabyte.asia/FileList/Utility/motherboard_utility_gbttools_gbt_atbios.exe programını indir. Yazılımı yükledikten sonra
TTslmpd.jpg

işaretli yeri tıklıyorsun. Otomatik en güncel bios yazılımını indirip yükleyecek.

Farklı ayar yapmadım benim pc toplama belki toplayan adamlar bişi yapmıştır . Bir de bu ilk bios update yapaçağım korkuyorum bir şey olcak diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
farklı ayar yapmadım benim pc toplama belki toplayan adamlar bişi yapmıştır . Bir de bu ilk bios update yapıcam korkuyorum bişi olcak diye

Sorularına cevap verelim.

Öncelikle, PC'ni toplayan insan BIOS'tan bir şey yapmamıştır. Çünkü hiçbir şeye gerek yok.

İlk BIOS güncellemelerinde heyecan yapman normal :) Aman panik yapıp kasanın fişini çekme veya kapatma. İnternet kafeden ağlayarak yazarsın bize :) Onun dışında bir sorun olmaz. Yanlış dosya zaten yazmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı