Gigabyte H61M-DS2 FAT32 UEFI kurulum

Şimdi tek sıkıntı sata 2 oldugu için anakart performans kaybı olacak SSD'de %50 nerdeyse neyse en azından HDD'den daha iyi olacak bunada şükür :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi tek sıkıntı sata 2 oldugu için anakart performans kaybı olucak ssd de %50 nerdeyse neyse en azından hdd den daha iyi olucak bunada şükür :D

Benim kasamda UEFI destegi bile yok, ama HDD'den SSD'ye gecmeye degdi SATA 2 olmasina ragmen. Tamam, SSD'de vaat edilen 450-500 MB/s hizlarina ulasamayacaksin, ancak random erisim hizin cok artacagi icin yine de cok klas gelecek. Benim kasada Asus P7P55D ve i5 720 ile 200-250 MB/s yazma okuma aliyordum. Buna ragmen sistem cok puruzsuz olmaya, resmen akmaya basladi.

Benim kasamda UEFI destegi bile yok, ama HDD'den SSD'ye gecmeye degdi SATA 2 olmasina ragmen. Tamam, SSD'de vaat edilen 450-500 MB/s hizlarina ulasamayacaksin, ancak random erisim hizin cok artacagi icin yine de cok klas gelecek. Benim kasada Asus P7P55D ve i5 720 ile 200-250 MB/s yazma okuma aliyordum. Buna ragmen sistem cok puruzsuz olmaya, resmen akmaya basladi.
Dogru söylüyorsün bende eminim hdd den kat kat daha iyi olacagını ssdnin buğün gelicek ssd atacagım hemen formatı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı