Gigabyte H61M-DS2 Windows Yüklenmiyor

Muhammed Güler

Decapat
Gigabyte H61M-DS2 anakart kulanyordum. Eskiden normal Windows 10 kuruluydu, Windows 7 atmak isteyince atabiliyordum ama ne yazik ki UEFI Windows 10 attım attıktan sonra normal Windows 7 kuramadım ve Windows 10 da kuramadım. Sadece UEFI formatı atabiliyorum. Görüyor nasıl yapacağız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte H61M-DS2 anakart kulanyordum. Eskiden normal Windows 10 kuruluydu, Windows 7 atmak isteyince atabiliyordum ama ne yazik ki UEFI Windows 10 attım attıktan sonra normal Windows 7 kuramadım ve Windows 10 da kuramadım. Sadece UEFI formatı atabiliyorum. Görüyor nasıl yapacağız?
Bİostan ayarlarını UEFİ modundan çıkarabilirsin değiştirebilirsin yada windows 7 format usb uefi modunda yüklemen gerek UEFI Boot modundaki bilgisayarların BIOS ayarları nasıl yapılır? tıkla burada neden windows 7 yükleyemediğin yazıyor...

Bios ayalarından nasıl eufi den cıkaracam onu bilsem zaten sormam onu bilmediğim için sordum ve öğrenmem gerek windows 7 yi normal atmak istiyorum uefi pişmanlıktır bios ayarlar bir değil senin attığınla yeni nesil bios bu
İlgilenecek kimse yokmu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı