Satılık GIGABYTE IF-133 550W MidT ATX Siyah Kasa

Burak_Dönmez

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta yazan kasayı satıyorum. Linki burada ;

GIGABYTE IF-133 550W MidT ATX SİYAH KASA

Sıfırı 327 TL'dir. Kutusu faturası ve kutu içeriği gibi şeyler mevcut. Eksiği yoktur. Temiz kullanıldı. İçerisinde 550 Wat PSU mevcut. 12 V kanalından 456 Wat veriyor. Gayet iyi. Üzerinde Samsung DVD okuyucu takılıdır. Onun da fatura ve kutu gibi şeyler duruyor. Arkadaşlar ben 200 TL istiyorum hepsine. Normalde toplam 360 370 TL civarına gelecek sıfırları üçünün. 200 TL gayet uygun. İstanbul, Avrupa yakasın Sefaköy'den söylediğim bölgeye gelebilecek kişiler ile ticareti yaparım. Kargo gibi şeyler maalesef yoktur.

2.jpg
3.jpg
4.jpg
1.jpg
5.jpg

.

.

Fiyat 180 TL'dir.

Mevlüt Toplu beğenmenizin bir nedeni var mı ?

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta yazan kasayı satıyorum. Linki burada ;

GIGABYTE IF-133 550W MidT ATX SİYAH KASA

Sıfırı 327 TL'dir. Kutusu faturası ve kutu içeriği gibi şeyler mevcut. Eksiği yoktur. Temiz kullanıldı. İçerisinde 550 Wat PSU mevcut. 12 V kanalından 456 Wat veriyor. Gayet iyi. Üzerinde Samsung DVD okuyucu takılıdır. Onun da fatura ve kutu gibi şeyler duruyor. Arkadaşlar ben 200 TL istiyorum hepsine. Normalde toplam 360 370 TL civarına gelecek sıfırları üçünün. 200 TL gayet uygun. İstanbul, Avrupa yakasın Sefaköy'den söylediğim bölgeye gelebilecek kişiler ile ticareti yaparım. Kargo gibi şeyler maalesef yoktur.

Eki Görüntüle 110519 Eki Görüntüle 110520 Eki Görüntüle 110521 Eki Görüntüle 110522 Eki Görüntüle 110523

.

.

Fiyat 180 TL'dir.

Mevlüt Toplu beğenmenizin bir nedeni var mı ?

Gunesli'de oturuyorum. Duruma gore haber verecegim kardesim.

Son düzenleyen: Moderatör:
05419659432 usta numaram. Yazım hatalarınız var büyük ihtimal başka biri görüp rapor eder ve engel alabilirsiniz ve buradan konuşamayız. Alıcı mısınız ? Alıcıysanız yarın halledebiliriz.

Kardeşim atm'ye gidip kredi kartından çekicektim malesef limit yok hatasıyla karşılaştım.
Üzgünüm satılmaz ise haftaya tekrar dönüş yapmak isterim.

Tamam satılmaz ise konuşuruz.

Günceldir. Mevlüt Toplu alıcı mısınız ?

Sen biraz masraflı arkadaşsın, evinin kapının önünden teslim olayını kaldırman gerek.
Bir metrobüs durağında olabilir vs 2 tarafada yakın bir yerde teslimat yaparsan satabilirsin.

Geri
Yukarı