Elektronik Gigabyte M32Q-EK 31.5" 165Hz 1ms QHD Freesync IPS LED Monitör 7.999₺

M32Q güzel bir monitör hatta 2K monitörlerde öncelikli olan modellerden fakat bu konuda paylaşılan ürünün kodunun sonundaki EK ibaresi şüphelendiriyor.
M32Q-EK, çoğu sitede EK ibaresi olmayan modelden daha ucuza satılılyor özellikle Çinli sitelerde satılması; bende "Acaba Uzakdoğu için özel üretildiği nedeniyle malzemeden çalınmış bir model mi?" düşünceleri uyandırdı.

Yazmayı unutmuşum - Edit: Bahsettiğim EK ibaresinin ne olduğu konusunda net bir bilgi olmamasıyla beraber, bir sitede, enerji etiketi manasına geldiği belirtilmiş.

Son düzenleme:
NVidia G-Sync destekliyor mu monitör?
Evet, G-Sync desteklemektedir.

Vala bende aldım ama iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum.
Bahsettiğim EK ibaresi konusu olmasa gayet iyi bir monitör dediğim gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2K çözünürlüklü modellerde en yüksek 2 öncelikli monitörden birisidir.

Evet, G-Sync desteklemektedir.

Bahsettiğim ek ibaresi konusu olmasa gayet iyi bir monitör dediğim gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2K çözünürlüklü modellerde en yüksek 2 öncelikli monitörden birisidir.

8500 TL'ye Dell modelini almıştım aralarından hangisi daha iyi?

Vala bende aldım ama iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum.

Hayırlı olsun, bende aldım inşallah iyi yapmışızdır. Gigabyte M32Q ile Dell G3223D arasında kalmıştım. İndirim gerçekten güzel. Ali Bey'in de incelemesini izleyince siparişi verdim. Dell'i almamamın ilk sebebi satıcısına güvenememdi. İnşallah ölü piksel vs. çıkmaz.

Hayırlı olsun, bende aldım inşallah iyi yapmışızdır. Gigabyte M32Q ile Dell G3223D arasında kalmıştım. İndirim gerçekten güzel. Ali Bey'in de incelemesini izleyince siparişi verdim. Dell'i almamamın ilk sebebi satıcısına güvenememdi. İnşallah ölü piksel vs. çıkmaz.
Vala aldık ama satıcı umarım güvenilirdir. Garantisi de kim onu da bilmiyorum. Satıcının kendisi mi acaba yoksa gigabyte türkiye mi o da soru işareti.

Ölü piksel tamamen şans işi arkadaşlar, ihtiyacınız varsa alın. Güzel indirime girmiş ürün, almak isterdim ama masam üstü raf olan masalardan ve 1-2cm ile sığmıyor masama.

M27Q Modelini 8-9 ay kullandım. İki ciddi problemi var bu monitörün;
- Işık sızması çok fazla. Siyah diye bir şey yok ekranda. Her köşeden feci ışık sızdırıyor.
- Yazılar net değil. Göz yoruyor. Yazılımcı arkadaşlara önermiyorum.

Birçok iyi özelliğinin yanında bu iki problem monitörü değiştirmeme sebep oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı