Elektronik Gigabyte M32Q-EK 31.5" 165Hz 1ms QHD Freesync IPS LED Monitör 7.999₺

@Soleran @Turbooo
M32Q'dan memnun musunuz? Ben aşırı memnun kaldım. Çok şükür ölü piksel de çıkmadı. Işık sızması abartı değil (13 senedir kullandığım LG M.2794D ile kıyasla yok denebilir). Black Equalizer'a bayıldım. Hoparlörüne bass ağırlıklı demişlerdi ama diğer monitörlerdeki gibi kulak tırmalamıyor, tok bir sesi var. Gcc ile kontrol daha pratik.

@Saint Lucia teşekkürler, nokta atışı...

@Soleran @Turbooo
M32Q'dan memnun musunuz? Ben aşırı memnun kaldım. Çok şükür ölü piksel de çıkmadı. Işık sızması abartı değil (13 senedir kullandığım LG M.2794D ile kıyasla yok denebilir). Black Equalizer'a bayıldım. Hoparlörüne bass ağırlıklı demişlerdi ama diğer monitörlerdeki gibi kulak tırmalamıyor, tok bir sesi var. Gcc ile kontrol daha pratik.

@Saint Lucia teşekkürler, nokta atışı...
Ben iade ettim maalesef 2 ölü piksel çıktı bende.

Gerçekten üzüldüm. Satıcı firma sıkıntı çıkardı mı?

Başta çıkardı. Koruyucu jelatini açtığım için iade alınmaz dedi keyfi edemezsiniz dedi. Zaten Gigabyte da 5 ölü piksele kadar değişim yapmaz dedi. O zaman bana geri gönderin olayı THH çözsün dedim. Eğer hakliysaniz zaten mal bende kalır problem yok dedim. Ama telefonun kapattıktan 10 dakika sonra iadem onaylandı. Bende anlamadım.

Bende ürünü aldım, ölü pixel,ghosting, bulutlanma vs çıkmadı çok şükür, sdr görüntü kalitesi güzel, ben beğendim.32 inch başta büyük gibi gözüksede sonradan alışıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı